Najčítanejšie Vaše príbehy 

Doživotne mala byť na liekoch. Vzoprela sa a po 50 rokoch je zdravá. Lieky nepotrebuje

Pani Zitka Bielovičová je aktívna dáma, ktorá však trpela viac ako 50 rokov ťažkými alergiami…  Až raz… Prišiel deň, kedy sa rozhodla definitívne s alergiou skoncovať. Až to môže znieť neuveriteľne.

Zdravie a rozhodnutia…

Ste na tom podobne? Bez liekov sa neviete pohnúť? Hovorí sa, že uzdravenie je vecou rozhodnutia. Všetko vraj máme v hlave. Dosť často o tom hovoria najmä celostní lekári alebo liečitelia. Samozrejme, asi to nie je univerzálny recept. Ale je inšpiratívne vidieť, že niektorým ľuďom sa takéto uzdravenie podarí.

Rozhodnutie je kľúč…

Na Zitku Bielovičovú „narazila“ moderátorka podcastu ODznova vďaka komentáru, ktorý napísala pod jeden z rozhovorov. Znelo tam, že sa rozhodla, že bude zdravá. A to po 50 rokoch, keď trpela silnými alergiami. Za jej uzdravenie môže trochu aj náhoda, pretože počas korona opatrení u lekárky odmietla nosiť respirátor, ktorý jej spôsoboval problémy a mala doslova až chrasty okolo úst. Keď si odmietla respirátor zo zdravotných dôvodov nasadiť, lekárka ju odmietla ošetriť. A vtedy si pani Zitka povedala – dosť. S alergiou už nebude žiť – končí. Viac do tej ordinácie nevkročí…

Pani Zitka lieky odložila. Mala však isté pochybnosti. Aby si bola istá, obrátila sa na liečiteľa a pod jeho vedením (kombinácia byliniek a afirmácií) sa utvrdila vo svojom rozhodnutí. Uplynuli dva roky a ona je stále bez liekov a aj prejavov choroby.

Viac v rozhovore

 

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články