Chcete mať v špajze poriadok? Pomôže regálový systém!

Špajza je zázračná miestnosť, v ktorej sa vždy nájde niečo dobré pod zub. Tiež je to ideálny sklad na suroviny. Aby ste však v zásobách nestratili prehľad, je potrebné mať dosť úložných priestorov.

Majster Regál má riešenia pre väčšie aj menšie špajze.

Kovové regály do špajze 

Kovový regál je do malej aj veľkej špajzy ideálny, pretože oceľová konštrukcia je subtílna, ale má vysokú nosnosť. Konštrukcia tak nebude zbytočne zaberať miesto, ktoré môžete využiť na odkladanie potravín. Kovové stojiny a police majú dostatočnú nosnosť, na tento účel stačí nosnosť 80 – 100 kg na jednu policu. Výhodou je, že police si môžete umiestniť do akejkoľvek výšky, prípadne si aj doobjednať ďalšie samostatné police.

Ak máte väčšiu špajzu, môžete si zostaviť komplexný regálový systém za pomoci dvoch a viacerých regálov, ktoré k sebe priskrutkujete. Využiť môžete aj 3D konfigurátor, ktorý navrhne riešenie pre vami zadaný počet a dĺžky stien, ktoré chcete vybaviť regálmi. Do špajzy sú vhodné bezskrutkové regály s HDF doskou, ale aj skrutkové regály s kovovými policami.

Prečo práve kovový regál?

Kovové regály majú viacero výhod. Okrem spomínanej subtílnej konštrukcie a vysokej nosnosti sú to aj vyššia stabilita, nosnosť, odolnosť voči mechanickému poškodeniu a bezpečnosť, teda v porovnaní v plastovými regálmi. Ak uvažujete o drevených regáloch, myslite na to, že tento materiál sa môže ľahko poškriabať, vyžaduje si aj ošetrovanie a vlhkosť mu vôbec nepristane, pretože sa môžu objaviť deformácie alebo plesne.

Kovový regál s antikoróznou úpravou je vhodný prakticky všade, takže ak by ste ho časom už v špajzy nepotrebovali, dá sa bez problémov použiť v garáži, dielni alebo v pivnici. Pri objednávke aspoň dvoch regálov na Majster regál vám bude objednávka doručená zdarma. Výhodou je aj to, že regály sú vyrobené na Slovensku a vzťahuje sa na ne 5 ročná záruka.

Zdroj obrázka: www.majster-regal.sk

Reklamný článok Seocentrum s.r.o.

 

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články