Najčítanejšie Vaše príbehy 

Andrea Bilková (48) je dôkazom toho, že ženy dokážu naozaj všetko!

Som presvedčená, že príbeh Andrey Bilkovej zaujme aj vás, preto som jej zavolala. Na druhom konci telefónu sa mi ozval hlas ženy, z ktorého ihneď  vycítite, že má za sebou veľkú životnú skúsenosť, pokoru a súčasne ambíciu niečo v živote dokázať. Andrea má 48 rokov, 17 ročnú dcéru, ktorá sa narodila s nevyliečiteľným  telesným a duševným postihnutím. Všetko musela zvládnuť sama, lebo otec dieťaťa bol zbabelý a nechcel prijať postihnuté dieťa. Andreu však toto všetko posilnilo a dnes nastúpila cestu, ktorá jej určite prinesie veľkú slávu.  Vyrába kozmetiku, ktorá nemá konkurenciu. Čo Andrea píše o sebe?

Volám sa Andrea a za to, že som tu a píšem tento blog, vďačím svojím priateľom, ktorí ma podporujú a stále pri mne stoja. Som vďačná a hrdá, na to že som obklopená tými správnymi ľuďmi. Práve im ďakujem za moje úspechy. Do mojich produktov vkladám kus zo seba, mojej energie a hlavne lásky. Tak ako som vďačná svojim priateľom, som vďačná aj svojim zákazníkom, ktorí mi svojou spätnou väzbou dávajú chuť a motiváciu tvoriť ďalej.

Som predovšetkým mamina svojej už 17 ročnej  dcérky. Po jej narodení sa nám zmenil život od základov a to predovšetkým tým, že jej osud nedoprial zdravie. Je iná ako bežné deti a celý môj život začal napredovať iným smerom aj preto, že som na dcérku zostala sama.

Svoj čas a prácu prispôsobujeme jej, tak aby bola šťastná, spokojná a aby jej nič nechýbalo. Všetko začalo tým, že sa jej časom prejavili rôzne alergie a kožné problémy spojené s pubertou. Vyskúšala som čo sa dalo, až som sa rozhodla siahnuť po prírodnej kozmetike, ktorú som si vyrobila doma sama podľa tradičných receptov. Tak vzniklo moje prvé mydlo.

Najviac ma potešilo, keď som zistila, že prírodná kozmetika naozaj pomáha a robí doslova zázraky. Kožné problémy mojej dcéry sa zmiernili a časom pominuli. Docielila som to čo som chcela, aby mala krásnu zdravú pleť bez rôznych kožných problémov.

V prírodnej kozmetike som pokračovala ďalej, a tak vznikli ostatné produkty telové maslá, balzamy na pery a nakoniec aj sviečky. Sviečky milujem, často ich používam a samozrejme aj v tomto prípade som musela začať používať sviečky, ktoré sú 100% prírodné a bez alergénov.

Príroda nám dáva dary o ktorých ani nevieme a niekedy robí aj zázraky. Moja dcéra je pre mňa zázrak, ktorý mi dala príroda a ten nebýva každý deň. Dávajme svojmu telu, len to najlepšie čo môžeme čerpať z dostupných prírodných surovín a možno nás niekedy prekvapí a dá nám zázrak. Ja som si nakoniec našla prácu a aj relax. Každá negatívna zmena v našom živote nám niečo zoberie a niečo dá. Mne dala úžasnú dcéru, ktorá ma naučila žiť a prácu, ktorú naozaj milujem.

Text a foto Andrea Bilková

 

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články