Najčítanejšie Vaše príbehy 

Zoru Csoborovú čaká náročná operácia. Výmena obidvoch kolenných kĺbov. Budeme sledovať, ako operácia dopadla a aká bude rekonvalenscencia

Dnes je deň 0… odhodlávala som sa naňho 20 rokov a čakala, kedy nastane správna konštelácia hviezd…
Našťastie medzitým postavili nemocnicu  Bory, našťastie medzitým nám dorástli špičkoví lekári, ktorí dokážu operovať technológiou ROSA, teda vykonať robotickú operáciu… nanešťastie to odkladanie ma fyzicky posunulo až tam, že mi musia vymeniť obe kolená naraz….
Nie je mi to jedno, predsa len pohyb a šport sú môj život aj práca. Ale som tu, s malou dušičkou a s veľkou dôverou v primára Almášiho, ktorý má bude operovať a postavím sa zoči voči ďalšej životnej skúške.
Hlavne tu budem v nasledujúcich dňoch aj pre vás všetkých, ktorí máte rovnaké problémy tápete v informáciách a možnostiach aké pre vás sú.
Ak chcete, od dnes má môžete sledovať na mojich príbehoch a prejsť si túto náročnú etapu so mnou. Snáď vám dodám odvahy, motiváciu aj veľa informácií a inšpirujem vás neodkladať operáciu, až kým nebude neskoro a nebudete môcť kvôli obrovským permanentným bolestiam ani spávať… ako ja posledné mesiace….
Text a foto Zora Csoborová
Ja len dodávam, že Zorku Csoborovú si osobne veľmi vážim, ako zakladateľku fittness na Slovensku. Vďaka nej som aj ja začala pravidelne cvičiť. To boli hodiny aerobiku, či stepu pod jej strhujúcim vedením! Veľmi rada na to spomínam. Veľa som sa naučila, získala výbornú kondíciu a len vďaka nej sa aj pre mňa cvičenie stalo drogou.
Libuša Sabová

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články