Móda Najčítanejšie 

Základom mladistvého šatníka je biela blúzka

Veľmi dlho som ju hľadala. Kvalitnú bielu košeľu, či blúzku s vreckami, pohodlnú, bavlnenú na každú príležitosť. Nebaví ma už veľmi chodiť po obchodoch, vlastne som už aj rezignovala, že v nich nájdem niečo vhodné pre seba. Skôr si poprezerám ponuku v e-shopoch na internete. Aj si objednám, ale môj muž sa už dopredu smeje, že to u nás pobudne najviac dve hodiny, kým si to vyskúšam a už aj to poputuje naspäť k dodávateľovi. O to viac ma potešila moja dcéra, ktorá presne to, čo chcem objavila v Sarajeve, kde bola na služobnej ceste. A viete ako som sa rozhodla, či ju kúpiť či nie? Dcéra si ju vyskúšala, odfotila sa, poslala mi fotografiu cez whatsapp a ja som hneď vedela, že ju chcem.

Biela košeľa s jemným šperkom je dokonalá kombinácia minimalistickej módnej elegancie. Pekné inšpirácie som našla aj na Pintereste.

Šperk ako doplnok je veľmi elegantný detail k bielej blúzke.

To, ako sa obliekame závisí predovšetkým od osobnostného typu, záľub, postavy. Sme rôzne, ale prevládajú dve základné kategórie. Sú ženy konzervatívnejšie, tradičné, ktoré nemajú rady zmeny, nové veci a neradi sa vzdávajú svojich zvykov. A sú ženy, ktoré idú s dobou, sú chameleóni, majú rady nové výzvy, zmeny, rady skúšajú nové veci a aj v 60 – tke sa neváhajú pustiť do nových projektov.

 

V každom prípade si myslím, že pekná biela blúzka by nemala chýbať ani v jednom šatníku žien v zrelom veku. A môžu byť jeho ozdobou.

Libuša Sabová

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články