Najčítanejšie Vaše príbehy 

Viete sa ešte poriadne odviazať? Naše „Ježibabky“ z Košíc si takto užívajú Halowin!

Kúpili sme si „polotovary“ v second hande – oblečenie a dotvorili sme si to ešte sami. Neviete si to ani predstaviť, ako sme sa veľmi na ten Halloween pripravovali a hlavne sa tešili. Pozháňali sme si ešte aj metly.

Na záhrade mimo mesta u kamarátkinej 80-ročnej úžasnej mamičky, ktorá samozrejme na našej párty nechýbala, sme navarili guláš, každý z domu ešte nejaké dobroty doniesol. Nechýbala ani moja žemľovka.

Manželia na túto akciu doviezli svoje ženušky, aby si to poriadne užili. Samozrejme, že si po skončení akcie aj pre nich prišli. Milujem tieto naše akcie, lebo je to príležitosť, kedy sa stretneme, niečo dobré povaríme a zabavíme sa, ako keď sme mali tridsať. Keď manžel zbadal moju priateľku, zmaľovanú s metlou v ruke, neveril vlastným očiam, že v tomto veku 60+, sa takto doriadila.

A aby toho nebolo málo, vybrala sa takto na hlavnú ulicu. Autá na ňu vytrubovali, kývali jej a ona s metlou v ruke, s prilepeným nosiskom, sa snažila prejsť na druhú stranu ulice. Takže dievčatá, toto je ďalšia naša párty, ďalšie chvíle v živote, o ktorých si stále povieme: „Toto sú momenty, pre ktoré sa oplatí žiť!“

Viera Šandorová

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články