Verili by ste, že je to tá istá žena?

Je to prirodzené, všetky sa chceme  páčiť! Kupujeme si módne časopisy, využívame dostupné informácie. Mnohé z nás už preto do seba investovali aj nemalé peniaze (na kozmetiku, na rôzne úpravy, estetické zákroky…) Ale riešenie by sme podľa odborníkov mali hľadať niekde inde.

Nie všetky slovenské ženy majú cit pre estetiku a to je veľká škoda, pretože každá z nás má v sebe prirodzenú krásu. Dôležité sú farby, ktorými môžeme krásu vyzdvihnúť. Dôkazom je samotná príroda, ktorá to dobre zariadila. My ju môžeme trošičku vyšperkovať, pohrať sa  ňou. Tajomstvo dokonalosti a výnimočnosti nie je vyzerať podľa najnovšieho trendu, či podľa nejakého vzoru, ale upraviť sa presne na mieru!

Ako sa zo šedej myšky stane krásna, atraktívna žena?

Treba dostať krásu do popredia. Keď nie sme so sebou spokojné, keď sa stále prehŕňame vo farbách, v štýloch, hľadáme si vzory, tak je to znak toho, že nevieme samy toto svoju vlastnú krásu odhaliť. Neustále hľadanie sa, skúšanie, napodobňovanie naznačuje, že potrebujeme pomoc niekoho, kto nám tieto skryté zákutia osobnosti a výzoru pomôže nájsť.

Pani Helena pred úpravou

Je to aj vec hlavy. Nie je dôležité urobiť zmenu, ale ukázať, že určitý nedostatok je práve vašou prednosťou. Dôležitá je vaša spokojnosť,  musíte vedieť čo chcete. To nie je len o maľovaní sa, to je o psychike, o ujasnení si samej seba, stanovení si svojich cieľov. Je potrebné zistiť, čo sa vo vás skrýva a to potom ďalej rozvíjať.

Text a foto archív redakcie

 

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články