Trendom je upravená záhrada

Leto je ako stvorené na oddychovanie, leňošenie a príjemné posedenia s rodinou a priateľmi pod holým nebom. Tí, ktorí majú záhradu, si letný relax môžu vychutnávať práve v nej. Pre skrášlenie a aj jednoduchšiu údržbu o svoj pozemok, je vhodné záhradu si upraviť, napríklad takými záhradnými platňami.

Záhradné platne môžete využiť na úpravu terás, chodníkov, záhradných chodníčkov, okolia bazénov alebo záhradných odpočívadiel. Aby vám vydržali čo najdlhšie a boli pre vás „dobrou investíciou“, stavte na kvalitné druhy. Poinformujte sa u predajcov, ktorí vám s výberom ochotne pomôžu. Vyberajte si také záhradné platne, ktoré sú oteruvzdorné, majú nešmykľavý povrch, vyznačujú sa odolnosťou voči mrazu a farebnou stálosťou.

Rôzne druhy s elegantným vzhľadom a praktickým účelom ponúka spoločnosť Leier, popredný výrobca stavebných materiálov. Obľúbené sú napríklad záhradné platne Classic-Line, vyznačujúce sa jednoduchým hladkým povrchom sivej farby, ktorý dokonale nechá vyniknúť prirodzenej kráse okolia. Skvele vyzerajú najmä v rámci modernej architektúry. V ponuke je však aj klasická povrchová úprava s vymývaným povrchom Dunajský štrk. Alebo si vyberte záhradné platne EUROLINE. Ich povchy prezentujú najušľachtilejšie kamenivá Európy. Vybrať si môžete napríklad typ z Apenín, Arden, Álp alebo Pyrenejí. Majú jemne brokovaný povrch a na terase či chodníčku sa budú jagať vo svojej prirodzenej farbe bez použitia akýchkoľvek pridaných farbív. Efektne pôsobí napríklad druh Luxembourg alebo London. Pri výstavbe záhrady určite oceníte aj jednoduchú manipuláciu s nimi a pokládku so škárovacími krížikmi.

Viac na www.leier.sk.

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články