Týmito darčekmi svoje vnúčatá určite potešíte

Aj vy si lámete hlavu nad tým, čo kúpiť svojim vnúčatám? Nie ste sami. Mnohí starí rodičia si nevedia rady, pokiaľ ide o výber pekného darčeka. Je to spôsobené najmä tým, že deťom v dnešnej dobe skutočne nič nechýba a všetkého majú dostatok. Napriek tomu však zvládnete vybrať vhodný darček. Myslite na to, že deťom sa bude rátať najmä to, že ste nezabudli.

Vyberáte vhodný darček pre svoje vnúča? Vybrali sme dva pekné tipy na darčeky pre dievčatá a dva pre chlapcov. Ide o maličkosti, ktoré ale dokážu potešiť. Dôležité je, aby ste na deti nezabudli. Nasledujúce tipy sú ukážkou toho, čo všetko môžete vnúčatám kúpiť na stránke balabim.sk.

PRE DIEVČATÁ

Hracia skrinka

Hracia skrinka ako z rozprávky. Malá schránka, ktorú stačí roztočiť a zapne sa známa klavírna melódia. Ak máte za vnučku dievčatko, ktoré veľa sníva, malá hracia skrinka ju určite poteší.

Farebné kriedy na vlasy

Malé dievčatá rady experimentujú. Ak aj vaša vnučka rada skúša nové veci, prekvapiť ju môžete farbami na vlasy. Možno budete považovaná za veľmi „cool“ babku. Kriedy sú šetrné k vlasom, jednoduché na použitie a stačí ich zmyť pod vodou.

PRE CHLAPCOV

Púštny tank na diaľkové ovládanie

Pre všetkých malých nadšencov autíčok na diaľkové ovládanie je takýto tank ako stvorený. Svojou pevnou konštrukciou zvládne brázdiť aj nerovný povrch vášho dvora. K tanku je pribalený aj diaľkový ovládač, postava vojaka. Tank má aj svoje zvukové a svetelné efekty pre ešte lepší zážitok z hry.

Drevené 3D puzzle auta

Aj váš vnúčik sa rád hrá s autíčkami? Klasických autíčok má doma plno. Prečo mu nekúpiť jedno také, ktoré si bude musieť aj poskladať? Toto auto je vyrobené z dreva a je vo forme puzzle, čo znamená, že sa musí najskôr poskladať.

Vybrať darčeky pre deti môže byť niekedy náročné, no detská radosť vždy stojí za to!

Zdroj foto: Shutterstock

Reklamný článok Seocentrum s.r.o.

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články