Tento krásny pár žije spolu už 56 rokov. Obaja si stále navzájom vyznávajú lásku

Adriana Celentana našej generácii netreba predstavovať. Jeho herecké a spevácke kvality oceňujú milióny ľudí na celom svete. Jeho filmy oslovujú aj mladšiu generáciu. Niet divu, že tento charizmatický muž je celý život obletovaný ženami, ale on si vybral len jednu – Claudiu Marie.

 

Prvýkrát sa stretli v roku 1963 pri nakrúcaní filmového seriálu „Aký zvláštny tip.“ Claudia Adriana okamžite zaujala. Pozval ju na rande, ale ona odmietla. Dokopy ich dala až nešťastná udalosť, keď Claudia pri nakrúcaní rozliala vodu na elektrické drôty, náhly skrat roztrhol niekoľko stropných svietidiel, ktoré Adrianovi porezali tvár. Išla sa mu ospravedlniť. Vtedy jej povedal, že ju môže ospravedlniť len v tom prípade, ak s ním pôjde na rande. Claudia súhlasila a neskôr s ním odišla aj na nakrúcanie filmu do zahraničia.

 

 

Adriano, ako sme spomínali nie je len dobrý herec, ale aj skvelý spevák. Koncertoval takmer po celom svete. Na jednom z koncertov požiadal Claudiu priamo z pódia o roku. Svadba bola 14. júla 1964 o tretej ráno. Pozvaní boli len najbližší. Keď Claudia otehotnela, rozhodla sa opustiť svoju hereckú kariéru a venovala sa len rodine a svojim trom deťom, popri tom sa stala manažérkou svojho manžela.

 

Manželstvo však nebolo úplne pokojné, bolo také talianske. Krízu prežívali keď Adriano nakrúcal film Skrotenie zlej ženy, kde sa šialene zaľúbil do Ornelly Muti. Vtedy Claudia zobrala deti a odišla od neho. Ornella sa rozviedla so svojim mužom čakajúc na ponuku na sobáš od Celentana, ale ten sa nakoniec rozhodol pre rodinu a vrátil sa k svojej žene.

 

Teraz tento starší pár žije pokojný život na predmestí Milána a tešia sa z každej minúty, ktorú spolu strávia. Toto je príbeh dlhej a nádhernej lásky, ktorá trvá vyše pol storočnice!

Foto Pinterest.com

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články