Najčítanejšie Vaše príbehy 

Staršie ženy a ponuky na facebookové priateľstvo od dobre vyzerajúcich mužov zo zahraničia

Niektoré staršie ženy sa cítia byť osamelé, nespokojné so svojím manželstvom, alebo jednoducho hľadajú dobrodružstvo. Preto ich môže lákať prijať takéto ponuky a dúfať, že nájdu lásku, alebo romantiku. Iné staršie ženy odmietajú takéto ponuky a uvedomujú si, že je to pravdepodobne podvod. Niektorí muži zo zahraničia môžu mať zlé úmysly, ako napríklad vylákať peniaze, osobné údaje, alebo sexuálne obrázky od starších žien. Ale na druhej strane môžu byť aj úprimní a skutočne hľadať partnerku, ale to je veľmi zriedkavé.

Tu je jeden príbeh z mnohých

Eva je už 30 rokov vydatá za Jozefa. Majú spolu dve deti a štyri vnúčatá. Eva je spokojná so svojím manželom, ktorý je dobrý otec, starostlivý manžel a pracovitý človek. Jozef nie je veľmi pekný na pohľad, ale má iné kvality, ktoré Eva oceňuje: je verný, milý, zábavný a podporujúci. Eva a Jozef sa majú radi a rešpektujú sa.

Jedného dňa Eva dostala  ponuku na facebookové priateľstvo od Carlosa. Bol to mladší a dobre vyzerajúci muž zo Španielska. Eva si prečítala jeho profil a zistila, že je lekár, ktorý cestuje po svete a pomáha ľuďom v núdzi. Carlos má veľa fotiek, na ktorých je vidieť jeho svalnaté telo, peknú tvár a široký úsmev. Eva sa cíti trochu zmätená a zvedavá. Prečo by sa páčila takému mužovi? Čo chce od nej? Rozhodne sa ignorovať jeho ponuku a neodpovedať mu. Myslí si, že to je pravdepodobne podvodník, ktorý chce len jej peniaze. Eva si uvedomuje, že má všetko, čo k životu potrebuje:  rodinu,  manžela a svoj pokojný život. Veď nie je hlúpa, ani naivná a Carlosa zablokuje a už nikdy na podobné facebookové priateľstvo ani len nepomyslí!

Foto Depositphotos.com

Text LIS

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články