Dobré rady Najčítanejšie 

Som „mladá dôchodkyňa“ a chcem vám poradiť niečo, čo vám pomôže udržať si mladistvú pleť

Používam už 4 roky skvelú kozmetiku značky TianDe. Túto peptidovú zlupovaciu masku mám vo veľkej obľube. Ale nie je moja jediná. Každá z nás sa potrebuje cítiť dobre vo svojej koži. A kedy sa tak stane? Ak nás nič nebolí, vlasy sú na hlave nie na zemi, zuby sa lesknú a nebolia ….Je toho veľa čo mi pomáha udržať sa  v zdraví aj mladistvo. Veľmi rada vám poradím aj pomôžem.

Platinová peptidová zlupovacia maska na lifting pleti

Peeling, čistenie a omladenie – to všetko sú účinky používania jednej masky!  Peptidová zlupovacia maska vyťahuje z pórov nečistoty a čierne bodky. Odstraňuje zrohovatelé šupiny, pôsobí ako peeling, vyrovnáva tón a štruktúru pleti, čím zaháji regeneráciu pleti. Obsahuje 6 peptidových komplexov,koloidnú platinu, éterické oleje pomaranča a levandule, výťažky zo 16 druhov rastlín, výťažky z perál a 2 druhy kolagénu!

Jedno balenie vám vystačí minimálne na 6 procedúr!

Použitie:

Masku naneste v silnej vrstve (používam na to plochý štetec) môžete prstami na čistú, suchú pokožku, vyhnite sa oblasti okolo obočia, očí a úst. Ľahnite si do vodorovnej polohy a nechajte pôsobiť 15 -20 minút dokiaľ nestuhne. Až potom ju šetrne odstráňte. Opakujte  2-3 krát za týždeň.

Zdieľajte tento príspevok na svojom profile, do komentára napíšte: Chcem vyskúšať  a my Vás zaradíme do losovania o 3 takéto skvelé masky.

Vaša Marika

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články