Krása Najčítanejšie 

Som krásna… veľmi málo žien si to skutočne o sebe myslí

A ak sú to moletky, je miera zastúpenia žien, ktoré sa nevidia peknými, ešte vyššia. Žiaľ. No a to ma štve, veď viete, stále o tom hovorím. Rovnako často hovorím o predsudkoch a kastovaní na ľudí pekných a nepekných v závislosti od hmotnosti a konfekčnej veľkosti.

Tak som urobila jednu špeciálnu kolekciu -SOMKRASNA, je v nej tričko, hrnček a rúško. Aby každá z nás, ktorá vníma svoj potenciál, aj napriek tomu, že nenakupuje twigy kolekcie, mohla ukázať svojmu okoliu, čo si o sebe myslí.

Spojila som to ešte s mojim už takmer celý rok trvajúcim projektom pomoci iným. Výťažok, ktorý takto získam, zase venujem na pomoc iným ľuďom. Netvrdím, že sa tým dá zarobiť veľa, ale ľudia, ktorí nemajú nič, sú vďační za akúkoľvek pomoc. A toto je teraz môj cieľ. Spojiť moje názory s mojim presvedčením.Budem rada, ak sa ľudia pridajú. Okrem originálneho darčeka (nedá sa to kúpiť nikde inde) získajú aj dobrý pocit. A ako všetci vieme, dobrý pocit je na nezaplatenie. Viac sa dozviete na mojej facebookovej stránke.

Text a foto Renáta Názlerová

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články