Najčítanejšie Vaše príbehy 

S Betkou Janove na košickom Madam klube

Rada čîtam na Superbabkách prîbehy žien, ktoré ani v dôchodkovom veku neoddýchujù a ešte stále pracujù, venujù sa rodine a koníčkom. Aj ja sa snažím žiť aktívne. Venujem sa vnučke, chodîm do kreatívnych dielni, veľa cestujem.

Už od piatej triedy, t.j 57 rokov mám priateľku Terezku Mihalikovú, ktorú obdivujem, pretože ešte stále pracuje vo vlastnej cateringovej firme.

Pripravuje svadby, oslavy, firemné akcie. Posledné tri roky si plní svoj sen a robí v Košiciach Madam Klub . Pozýva si tam výnimočných hostí ,ktorí majú nejaký vzťah k Východnému Slovensku a niečo v živote už dokázali. Madam Klub je vždy v krásnych priestoroch s nádhernou výzdobou.

Každého návštevnîka privıtajú prîpitkom, na stoloch sù domáce koláčiky, krčahy s limonádou. K prîjemnej atmosfére prispieva aj moderátorka Silvia Kosťová a výborní hudobnîci. Od hostí sa vždy dozvieme veľa zaujîmavých veci. Posledný Madam Klub bol na tému Mladí a úspešní , kde boli hostia ekonómka Zuzana Želinská, lovec vôní Štefan Kopeščanský, barman Miroslav Telehanič a mődna návrhárka Galina Hnatičovã. V Madam Klube som stretla veľa nových ľudî, priateľov a známych. Na každé nové stretnutie sa vždy tešîm a neváham cestovať ani 130 km. Viem, že Terezka opäť pripravila krásny večer a znovu sa dozviem novê prîbehy od výnimočných hostí. Ale veď čo budem hovoriť, pozrite si video.

Text  Betka Janove Sopoligová

Foto Adriana Prochádzková

Video K13 – Košické kultúrne centrá

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články