Na stavebné sporenie nie je nikdy neskoroAktuálne 

Nikdy nie je neskoro na výstavbu

Sympatický slovensko-taliansky pár sa po dlhých rokoch prežitých v Bologni rozhodol vrátiť na Slovensko. Na návšteve v Hornej Mičinej sme sa u nich presvedčili, že na výstavbu nového domu nie je nikdy neskoro. Dokonca ani v dôchodkovom veku.

Príbeh rodiny Accorsi sa začína v roku 1968 na Štrbskom plese. Práve tu pani Anna stretla svojho budúceho manžela Leopolda, ktorý si v Tatrách užíval lyžovanie na nových zjazdovkách. Zaľúbenci si najskôr písali a o čosi neskôr sa rozhodli stráviť spoločne celý život. Po svadbe sa usadili v Bologni, odkiaľ „Poldo“ pochádza.

O tom, prečo sa manželia nakoniec rozhodli stráviť jeseň svojho života práve na Slovensku si prečítajte v časopise DOMa. Nájdete ho na www.pss.sk alebo si ho bezplatne stiahnite do svojho mobilného zariadenia prostredníctvom aplikácie cez Google Play aj App Store. Nebude vás to stáť vôbec nič a navyše môžete niečo užitočné a hodnotné vyhrať.

Nielen že si prečítate krásne príbehy, ktoré ľudia prežívajú, ale nájdete v ňom aj množstvo inšpirácií, ako zmeniť svoje bývanie a veľa rád, ktoré budú užitočné vám aj vašej rodine. Napríklad aj to, načo je dobré sporenie. Manželia Accorsi to už vedia: „Stavebné sporenie sme si založili, hoci sme v tom čase ešte nevedeli, ako presne jeho výhody neskôr využijeme. Sme toho názoru, že sporiť treba. Je to jeden z mála spôsobov, ako môže človek nadobudnúť nehnuteľnosť. Keď si finančné prostriedky pravidelne neodkladáte, je menej pravdepodobné, že si niečo vybudujete.“

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články