Krása Najčítanejšie 

Potešilo by vás, keby ste sa mohli zúčastniť malej premeny svojej vizáže?

Urobiť si deň len tak pre seba, je niekedy celkom príjemné. V rámci zmenárne Anti-aging Consulting sme niečo také pripravili a urobili si pekný deň s Dankou a Jankou, našej Adrike.

Adrika je dáma, ktorá sa o seba stará. Všeobecne na ženách, ktoré sa o seba starajú (pravidelné denné odličovanie a čistenie pleti, vhodné krémy, anti-agingové prírodné látky pre telo a pleť, kozmetické ošetrovania, masáže, zdravé stravovanie) vedú zdravý životný štýl, dbajú o pozitívne myslenie; vidieť krásu zvonka aj zvnútra.

Obyčajný štvrtok sme si teda spríjemnili hneď 3 dámy. Adrika, ktorá bola modelka. Vizážistka Danielka, ktorá miluje robiť ľudom radosť pri pohľade do zrkadla a ja, ktorá som naplánovala toto stretnutie a pripravila som prvé predošetrovacie kroky, pred samotným líčením.

Viac si už pozrite sami.

Celé ošetrenie aj vizáž bolo s kozmetikou, ktorá je vedecky vyvíjaná. Obsahuje čisté prírodné zložky, ktoré znižujú viditeľné známky starnutia, stresu, podporujú zdravšiu pleť a mladistvý vzhľad.

Viac o použitých produktoch a skvelej vizážistke Danielke, nájdete v závere článku.

Ak máte záujem, napíšte niečo o sebe, aký mate typ pleti, aké farby sa Vám páčia alebo čo by ste chceli vyskúšať.

 

Napíšte do komentárov, či by ste to radi podstúpili a čo by ste chceli hlavne vyriešiť. Pani Janka Durajová vyberie niektoré z vás, aby ste mohli prežiť takýto krásny deň a prísť domov nielen oddýchnutá, ale aj úplne iná, krásna, teda aj sebavedomá.

Fetx a Foto Jana Durajová

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články