Aktuálne Dobré rady 

Španielska kozmetika Endor už aj na Slovensku!

Už aj na Slovensku sa môžete rozmaznávať technologicky unikátnou španielskou lekárskou kozmetikou ENDOR®. Jej jedinečnosť spočíva v obsahu aktívnych nanočastíc zlata a oligomérov kyseliny hyalurónovej. Radu vyvinul Lekársky inštitút v Barcelone (Centrum Médico de Teknon) po 9 rokoch výskumu, ktorý sa špecializuje na výskum nanotechnológií v medicíne.

V rámci kozmetiky ENDOR® nájdete viacero produktov na pleť, ktoré predstavujú zjednodušený spôsob starostlivosti o pokožku. Bez zložitého vrstvenia jednotlivých produktov stačí použiť na deň aj noc jeden krém, sérum a doplniť krém na omladenie očného okolia.

Hlavnú účinnú látku vo všetkých prípravkoch predstavujú molekuly zlata – tzv. nanočastice, ktoré sú obalené oligomérami kyseliny hyalurónovej. Tie navyšujú vlastnú prirodzenú produkciu troch najdôležitejších látok pre mladistvý vzhľad – kyseliny hyalurónovej, kolagénu a elastínu. Všetky prípravky ENDOR® prešli dvojitými placebom kontrolovanými klinickými testami preukazujúcimi vyhladenie vrások, zjemnenie štruktúry pleti, zlepšenie jej hydratácie a spevnenie, redukciu nedokonalostí či vyhladenie jaziev i po akné. Žiadny z produktov nebol testovaný na zvieratách a neobsahuje parabény, priemyselné konzervačné látky, umelé farbivá a ďalšie látky, ktoré môžu pleť dráždiť.

Viac na www.medaprex.sk, kde si môžete kozmetiku ENDOR® aj zakúpiť.

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články