Aktuálne Zdravie 

„Do plaviek musím schudnúť!“ Aj vy ste si dali takéto novoročné predsavzatie?

Mohli by vám pomôcť Tina a Vlado Zlatošovci. Tento mladý a šťastný manželský pár zasvätil svoj život zdraviu, prevencii, vysokej fyzickej kondícii a estetike tela. V poradenstve sa špecializujú aj na riešenie problémov v oblasti nadváhy, obezity detí i dospelých. Učia ľudí, ako sa o seba správne starať podľa svojich možností a životných podmienok, s rešpektovaním povinností a záľub. Nemusíte meniť svoj život od základov, každý deň stačí urobiť malé, ale významné kroky. Cieľom je dosiahnuť vlastnú vnútornú spokojnosť.

Knižná novinka Supertelo, ktorú už má aj Soňa Müllerová, je komplexným návodom na pochopenie, ako funguje naše telo od biochémie cez psychológiu až po cvičenie.

Knihu už má aj Monika Hilmerová s manželom. Na fotografii spolu s manželmi Ztatošovcami

Obsahuje aj kapitolu pre ženy, ktorá rozoberá otázky o tehotenstve, celulitíde, estetických zákrokov a ženskú životnú silu ako takú. Okrem dôležitých rád a tipov, účinných cvikov a výživných receptov sa dozviete, ako sa vyhnúť chybám, jojo efektu a ako sa dopracovať k vysnívanej postave a zdravej štíhlosti, ktorá vydrží po zvyšok života. v jednom.

 

 

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články