Dobré rady Najčítanejšie 

Slová, ktoré vyriekneme, majú obrovskú silu, hovorí Sarita Poliaková

VÝNIMOČNÝ STAV v súvislosti koronavírusom mi pri večernom virtuálnom stretnutí s priateľmi mimoriadne zarezonoval. Občas totiž začujem z okolia či si prečítam na facebookub, že žijeme ťažké časy, náročné časy, problémové, hrozné, strašné, zložité či dokonca vojnové.

Každé jedno takéto prídavné meno hodnotiace súčasný stav nás naozaj vrhá do náročných, ťažkých, zložitých chvíľ. Náš mozog totiž tieto stavy dokonale pozná a potom v nás vyvoláva presne ten pocit problémových čias a my ideme energeticky dolu, OSLABUJEME SA SAMI SLOVAMI, ktoré vyriekneme. Oslabujeme si tak imunitu, ideme do bezmocnosti, strachov, do pocitov obetí…

Spojenie VÝNIMOČNÝ STAV je však iné. Cítite? Je to stav, v ktorom sa potrebujeme výnimočne správať, výnimočne cítiť s veľkým rešpektom k tomu, čo sa deje blízko okolo nás i vo svete, s rešpektovaním svojich potrieb a potrieb toho druhého, s rešpektom a zodpovedne k celej situácii s koronavírusom. ZODPOVEDNE, lebo JA SOM MY, MY SME JA, SME JEDNO.

Výnimočný stav vyžaduje výnimočné správanie výnimočných bytostí. Cítite, ako rastie energia? Ako rastie naša sila? Teraz sme v správnom priestore, a tak máme moc zodpovedne a správne konať. SME VÝNIMOČNÉ BYTOSTI vo výnimočnej situácii.

Text a foto Sarita Poliaková

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články