Najčítanejšie Pre zábavu 

Moje časozberné fotografie, alebo ako som za zmenila za tie roky

Mali sme stretnutie bývalých kolegov po 25 rokoch. Nemohla som  prísť osobne, ale kolegovia mi poslali fotografie zo stretnutia. Väčšinu z nich som celých 25 rokov nevidela. Pozerám sa na tie fotky, zväčšujem a mnohých som naozaj nespoznala. Hlavne mužov!  My ženy to máme fajn. Môžeme sa odfarbiť, namaľovať, prípadne podstúpiť nejaký omladzovací kozmetický zákrok a sme stále pekné. Ale muži  keď priberú a stratia vlasy, teda oplešivejú, stanú sa z nich úplne iní ľudia. Ani tým, čo vlasy zostanú nepomôže, keď sa odfarbia. Myslia si, že vyzerajú mlado, ale vyzerajú „odfarbení.“ Taký je už život!

Inšpiroval ma pán doktor Viliam Dobiáš a aj ja som sa trošku poprehrabávala v mojich albumoch. A takéto sú moje časozberné fotografie od dvoch rokov doteraz.

Ešte pridávam pre mňa veľmi vzácne video. Silvester v roku 1988 bol pre mňa výnimočný. Na novoročný príhovor si Československá televízia vybrala práve mňa. Posledný deň v roku 1988 som celé dopoludnie strávila v Československej televízii v Prahe nahrávaním novoročného príhovoru. Bola to pre mňa obrovská česť, že ma Československá televízia vybrala, aby som spolu so športovým komentátorom Štepánom Škorpilom a zahranično – politickým redaktorom Oldřichom Vejvodom zaželala pätnásťmiliónovému Československu cez televíznu obrazovku úspechy, zdravie, šťastie a spokojnosť v Novom roku. Ocitla som sa medzi takými osobnosťami, ako boli Vladimír Menšík, Božidara Turzonovová, Ladislav Chudík.., ktorí roky predo mnou boli poverení touto istou úlohou.

 

Text a foto Libuša Sabová

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články