Kde všade môžete položiť malé koberčeky?

Na výhody malých kobercov sa častokrát zabúda. Hlavným dôvodom je, že si veľa ľudí povie, že už jeden veľký koberec majú. Ich otázka znie – Na čo potrebujem ďalší koberec? Malé koberce však majú veľmi dôležitú úlohu. Sú vhodné do každej domácnosti a ešte o niečo viac sa budú hodiť pre starších ľudí a seniorov. Prečo sú malé koberčeky dôležité a kde v dome/byte ich môžete položiť na zem?

Malé koberce sú veľmi vkusné a obľúbené naprieč všetkými vekovými kategóriami. Patria medzi kusové koberce, čo znamená, že ich môžete voľne presúvať tam, kde ich najviac potrebujete. Inak povedané, nesiahajú od steny k stene.

Kde všade si koberček umiestniť?

Predsieň

Môžete mať akokoľvek malú predsieň, malý koberec sa vám do nej určite vojde. Je príjemné vyzuť sa z topánok a okamžite cítiť pod nohami niečo príjemné, nie studenú podlahu. Ak ste senior a začínate mať problém s tým, že si nepamätáte, kde ste nechali svoje papuče, môžete sa rozhodnúť mať ich vždy uložené na malom koberčeku v predsieni.

Kuchynský koberček

Starší ľudia majú viacej voľného času a mnohí ho zvyknú tráviť práve v kuchyni. V kuchyniach málokedy býva veľký koberec, pretože by sa musel neustále čistiť. Máte však príležitosť dať do kuchyne aspoň malý koberček. Položiť ho môžete napríklad pod linku alebo pod jedálenský stôl. Skrátka tam, kde trávite najviac času.

Koberec do spálne

Vďaka niekoľkým malým kobercom v spálni sa po nej môžete prechádzať ako v bavlnke. Príjemné chlpaté koberčeky potešia najmä ráno, keď po tme neviete nájsť papuče. Ak k vám prídu na návštevu vnúčatá, môžete si nechať sa hrať práve aj na takomto malom mäkkom koberci, ktorý ich určite poteší svojou „huňatosťou“.

Na balkón

Vonku je čoraz teplejšie a možno aj vy ste už premýšľali nad tým, že by ste si rannú kávu vypili na balkóne. Ak na balkónovú podlahu položíte pekný koberček, káva sa vám bude piť ešte o niečo lepšie.

Zdroj obrázku: Africa Studio / Shutterstock.com

Reklamný článok Seocentrum s.r.o.

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články