Krása Najčítanejšie 

Je zo mňa blondína a neľutujem! Konečne som si splnila sen!

Pekný účes a mejkap môžu zmeniť ženu v zrelom veku nielen zvonka, ale aj zvnútra. Môžu jej dodať sebavedomie, eleganciu, mladistvosť a šarm. Nie je pravda, že po 50-tke sa musíme vzdať experimentovania s vlasmi a líčením. Naopak, môžeme si vybrať strih a farbu, ktoré nám pristanú a podčiarknu našu osobnosť.  Krátke vlasy sú praktické, moderné a vytvárajú dojem sviežosti a energie.

Pri mejkape je dôležité dbať na kvalitu a hydratáciu pleti. Vyberajme si taký mejkap, ktorý nebude pleť príliš vysušovať, radšej krémový ako púder. Niektoré mejkapy prehlbujú vrásky okolo očí a zvýrazňujú ryhy. Mejkap okolo očí a pier nanášajme s citom, iba jemne a málo. Môžeme sa tiež rozhodnúť pre jasné farby, ktoré oživia našu tvár a dodajú jej svetlosť.

Žena, ktorá sa cíti pekná a spokojná so sebou, vyžaruje pozitívnu energiu a láka na seba pozornosť. Pekný účes a mejkap môžu byť pre ňu motiváciou k tomu, aby sa starala o seba, svoje zdravie a svoj štýl. Môžu jej tiež pomôcť prekonať nejaké životné krízy alebo zmeny. Pekný účes a mejkap nie sú len povrchné veci, ale aj spôsob, ako sa vyjadriť a cítiť sa dobre.

Text a foto Iveta Suchardová

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články