Najčítanejšie Zdravie 

Gabika Španková našla cestu k ozdraveniu tela inou, než klasickou cestou. Čo je to blúdivý nerv?

V poslednej dobe vychádza na svetlo viac rozhovorov, v ktorých ľudia tvrdia, že si za niektoré veci môžeme sami. Nedávno ohúril svojimi názormi Jarda Dušek. Ale nielen on, sú aj iní, ktorí našli cestu k ozdraveniu inou, ako klasickou cestou. Jednou z nich je aj Gabika Španková, ktorá po 50-ke začína odznova.

Gabika dlhé roky plnila manželove sny. Takmer na to doplatila vlastným zdravím. Ale teraz začína novú etapu života a vyvinula metódu, ktorá sa dá popísať ako masáž v teplej 35°C vode. Nejde však o klasickú metódu watsu, ktorú mnohí poznajú. Vysvetľuje, čo všetko môže jej inovatívny prístup ľuďom priniesť.

Schopnosti ozdravenia tela…

Ak sa povie veta, že: Vaše telo má schopnosť „opraviť sa“, čo si pod tým predstavíte? A viete, čo je to blúdivý nerv – ako vaša druhá miecha? Aj toto povedala v rozhovore Gabriela Španková. Gabi je fyzioterapeutka a uplatňuje svoje vedomosti, ktoré získala počas svojho života. Ukazuje ľuďom, ako je možné, aby si ich telo „spomenulo“.

Blúdivý nerv je ako druhá miecha.

Ak ste o blúdivom nerve ešte nepočuli, tak vedzte, že ten riadi aj imunitné funkcie. Ako získať benefity na ceste k uzdravovaniu tela?

  • Čo všetko môžete od toho očakávať?
  • A ako vedia takéto masáže pomáhať?

Upokojenie nervového systému, naštartovanie parasympatika a blúdivého nervu.

Uvoľnenie fascií a svalov a šliach. To všetko sa deje preto, aby sa v tele uvoľnili energetické dráhy a činnosť vnútorných orgánov a naštartovanie lymfatického systému… Spôsob Gabikinho programu má benefity pre zdravých, chorých, ale aj pre ľudí nad 70 rokov. Vedie k zlepšeniu telesných a kognitívnych funkcií. Je toho skrátka dosť, čo sa dá stimulovať a pomôcť telu k jeho obnove vďaka prepojeniu rôznych metód a teplej vode…

Viac v rozhovore…

Rozhovor môžete sledovať priamo tu alebo na kanáli YouTube – ODznova.

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články