Najčítanejšie Vzťahy 

Čo dokáže najviac posilniť imunitný systém je objatie milovanej bytosti

Aj vy máte ten pocit, že rok 2020 by bolo potrebné reštartovať a začať úplne odznova? Je totiž akýsi zavírovaný. V marci, keď sa svet oficiálne dozvedel, že je tu „pandémia“ a treba zostať doma, sme ešte nevedeli, čo nás čaká. Zodpovedne sme rešpektovali nariadenia vlády a v záujme zdravia a bezpečnosti našich najbližších a najdrahších, sme zostali doma v izolácii. Spýtala som sa preto našej známej slovenskej dizajnérky Gabriely Giotto, ako prežila toto obdobie a najmä dočasné odlúčenie od svojich milovaných rodičov.

 

„ Tento čas som využila najmä na tvorbu, meditáciu a celkový detox bytia. Pripravujem sa totiž na Czech Fashion Week 2020, ktorý sa uskutoční v auguste v českých Tepliciach. Na istý čas  sa „prerušila“ niť našich krásnych nedeľných rituálov s mojimi rodičmi. Osobné stretnutia nahradili správy a video telefonáty. Celý svet sa nedobrovoľne ocitol v karanténe. Odvážni lekári najmä zo USA, Austrálie a Kanady prví spochybnili vedecké opodstatnenie bizarných opatrení, ktorými ľudí nešetrila žiadna vláda. Osobne som presvedčená, že sme nadizajnovaní ako samoliečivé bytosti. Ak nás môže niečo „ochrániť“, tak jedine náš vlastný imunitný systém, ktorý treba priebežne posilňovať. Okrem zdravej a vyváženej stravy najmä zvýšenými dávkami vitamínu C, D, cvičením a vystavením sa slnečným lúčom. Čo však dokáže úplne najviac posilniť váš imunitný systém je OBJATIE MILOVANEJ BYTOSTI, inými slovami láskyplná prítomnosť a blízkosť.

Najúčinnejším liekom vždy bola, je a bude LÁSKA. To ste však v žiadnom TV programe nepočuli. Práve naopak. Všetko akoby cielene smerovalo k zámernému oslabovaniu imunity, udržiavaniu ľudí v strachu a skresľovaniu štatistík. Verím, že prebudená časť populácie pochopila, že najhorším vírusom boli v tomto prípade médiá, ktoré boli čistým nástrojom propagandy. Som vďačná, že už mesiac sa tešíme zo vzájomnej blízkosti. Zachovali sme si po celý čas potrebný nadhľad a opäť čerpáme tak potrebnú energiu zo sviatočných nedeľných „okamihov večnosti“, ktoré už neodmysliteľne patria k nášmu rodinnému rituálu lásky.“

Text a foto Gabriela Giotto

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články