Krása Najčítanejšie 

Čím sú ženy staršie, tým sú krajšie! Neveríte?

Pozrite si fotografie z vašich školských, alebo študentských čias. Jasné, že od vtedy ste získali sebavedomie, našli ste svoj štýl oblečenia, pravých priateľov, nových príbuzných…V modernom svete by však mnohé ženy chceli byť večne mladé, lebo si myslia, že to je záruka príťažlivosti. Neuvedomujú si, že skutočná krása to nie je vzhľad.

Krása sa prejavuje v rôznych životných obdobiach a kvitne individuálne. Ale vždy sa to stane v určitých momentoch.

Kedy žena rozkvitne?

Po narodení prvého dieťaťa. Vtedy žena objavuje tajomstvá vesmíru, spoznáva predtým nepoznané. Vyžaruje novú energiu, doslova žiari, až sa ľudia  za ňou obzerajú.

Po silnom sklamaní

Ste prekvapení? Áno, keď žena prežije osobnú drámu, alebo prejde vážnou životnou krízou. Vtedy sa snaží byť lepšou, krajšou, silnejšou a vážnejšou, aby už nikdy niečo podobné nemusela zažiť.

Po stretnutí s mužom

Žena opeknie, keď miluje. Ale láska môže byť aj nešťastná, nekompromisná a neopätovaná. Ale byť milovaná znamená, byť si vedomá toho, že si lásku zaslúžite. S milujúcim mužom sa žena stáva krajšia, vychádza zo svojej ulity.

Krása prichádza s láskou k sebe samej

Počúvajte svoje vlastné ja. Ak máte rada sama seba, nepotrebujete, aby vás iní chválili. Preto musíte oceniť svoje silné stránky a pracovať na slabých. Ak máte dobrú náladu, podeľte sa o ňu s priateľmi a keď ste smutná, nehovorte o tom nikomu. Sila sebalásky je individuálna, ale veľmi potrebná. Bez nej človek nemôže byť šťastný.

Žena je krásna, keď je sama so sebou spokojná

V mladosti bývajú dievčatá niekedy hysterické, rozmaznané, nepokojné. Nevedia, čo chcú, každé zlyhanie ich vyvedie z miery. V priebehu života sa však  naučia svoje emócie ovládať a stávajú sa  pokojnejšie a sebestačnejšie. Ich sebavedomie rastie.

V podstate nič neprichádza okamžite, ale s vekom. Keď sa tak stane, tak prežité roky sa hodnotia ako zdroj dobrých skúseností. Vonkajšie prejavy starnutia sa dajú kozmeticky odstrániť – plastika, kozmetika, masky, farby na vlasy. Ale skúsenosti si za peniaze nikto nekúpi.

Ilustračná foto Depositphotos.com

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články