Móda Najčítanejšie 

Čiapky ako módny doplnok. Viete ich nosiť? Naša čitateľka, pani Daniela, určite. Inšpirujme sa!

Čím je človek starší, tým viac je citlivý na chlad. O hlave to platí dvojnásobne. Pri chladnom počasí je práve únik tepla cez hlavu najväčší. Elegantná pokrývka hlavy určite zahreje, ale môže byť ozdobou nielen tváre, ale doladiť celkový vzhľad. Aj vďaka čiapke môže byť celkový vzhľad štýlový a elegantný.

Pravidlá pre výber čiapky

Najdôležitejšia je farba. Preto si treba vybrať takú, ktorá nám nielenže najviac vyhovuje, ale aj osvieži náš vzhľad. Farba by mala teda zodpovedať nášmu farebnému typu. Vyblednuté, nevýrazné farby dodajú takýto charakter celkovému vzhľadu.

Niektoré ženy , ako nám píše pani Daniela Chomová, sa hanbia nosiť čiapky, napríklad baretky. Ja to neriešim. Nasadím si na hlavu, zladím so šálom, či šatkou, prípadne rukavičkami a idem! Teraz samozrejme nosím aj čiapky a hoci mám stále ten istý kabát, s každou čapicou, či baretkou som iná.

V našej rodine je to dedičné. Moja dcéra Barborka je oveľa väčšia maniačka na pokrývky hlavy ako ja. Či je leto, zima, či leto, na hlave má čiapku, baretku, alebo aj turban.

Text Libuša Sabová

Foto Daniela Chomová

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články