Móda Najčítanejšie 

Chcem vám dnes ukázať, čo všetko si „môžeme dovoliť“ aj my, čo nosíme veľkosť 52 – 62.

Áno, čo robí človeka človekom je jeho dobrota a nápomocnosť. A ženu robí ženou jej nekonečná schopnosť milovať, odpúšťať a pomáhať.
No ale sme ženy, a chceme sa aj páčiť. Aj sebe. Žiaľ, dlhodobý estetický diktát v nás vybičoval extrémnu citlivosť voči akejkoľvek fyzickej odchýlke od stanovených noriem. Pri nadváhe, nekonfekčnosti je to o to ťažšie, že to každý hneď vidí a ak je to blbec (prepáčte ten výraz), tak vám to začne okamžite predhadzovať pred oči, či sa posmievať. Áno, posmievať či dokonca urážať, aj toto sa deje vo svete dospelých.
Trochu obsiahlejší úvod k ďalším fotkám, ktoré som na dnes pre vás vybrala.
Ako ste správne pochopili, nechcem nič viac, len vám ukázať, čo všetko si „môžeme dovoliť“ aj my, čo nosíme veľkosť 52 – 62. A veľmi si prajem, aby sme sa spoločne podporovali v pozitívnom sebaprijatí.
Tak a teraz k tým šatám. Predstavte si, že je to značka DKNY. Takmer som neverila vlastným očiam, keď som zbadala, aké majú veľkosti. Absolútne famózny materiál, pre mňa unikátna farba. Strih v zásade jednoduchý, no vo výsledku – aspoň podľa mňa – čistá elegancia.
Do pozornosti dávam ešte sandáliky na opätku, s transparentnými remienkami aj opätkom. Veľkosť šiat je 52 a topánky 42.
Samozrejme, budem sa tešiť na vaše komentáre, postrehy, skúsenosti a názory.
Majme dnes všetci pekný deň.
Text a foto Renáta Názlerová

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články