Charizmatický spevák Toto Cutugno prežíva jedno z najkrajších období

Má 75 rokov, zmenil v svojom živote veľa vecí a nič ho len tak nerozhodí. Tento rok vyráža spolu so svojou sprievodnou kapelou na svetové turné. V jeho programe nebude chýbať ani Bratislava!

Už 18. mája 2019 sa môžete tešiť na koncert plný chytľavých hitov, ktoré nepochybne roztancujú každého fanúšika talianskej hudby osemdesiatych rokov.   

Toto Cutugno rozbehol kariéru v rodnom Taliansku ako bubeník, no paličky čoskoro odložil a dal vyniknúť svojmu nádhernému hlasu. Svetový úspech na seba nenechal dlho čakať. V roku 1980 získal na preslávenom medzinárodnom hudobnom festivale v San Reme 1. cenu. Jeho ikonický hit L’Italiano búral hitparády na celom svete. V roku 1992 vyhral cenu Eurovízie s piesňou Insieme, ktorá vyzýva k zjednoteniu Európy. Počas svojho života však zažil rôzne obdobia. Pred desiatimi rokmi mu bol diagnostikovaný nádor. Život mu zachránil profesor Rigatti zo San Raffaele, ktorý mu veľmi pomohol. Odvtedy sa veľmi zmenil a nič ho len tak  nerozhodí.  Ako sám hovorí: „Život je krásny a treba ho žiť naplno. Mám 75 rokov, úžasného 29-ročného syna, milujem more a zvieratá…a samozrejme hudbu, ktorej sa nechcem vzdať.“

V Bratislave naposledy vystúpil na Bratislavskej lýre v roku 1982, no dodnes nestráca na svojej charizme a jeho chytľavé hity ešte stále dvíhajú zo stoličiek nadšené fanúšičky. Slnečná atmosféra jeho piesní, nádherný hlas a taliansky šarm elegána s uhrančivým pohľadom sú tie najväčšie lákadlá jeho koncertov.   Toto Cutugno privezie svetovú show plnú talianskeho temperamentu a tej najlepšej hudby.

Nezabudnuteľnú atmosféru na taliansky spôsob si nenechajte ujsť v sobotu mája 2019 v AXA aréne NTC Bratislava. Vstupenky v sieti Ticketportal.

Viac informácií na www.jvsgroup.sk

 

 

 

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články