Najčítanejšie Predstavujeme vám 

„Zaujímam sa o všetko, čo ma môže pozitívne naladiť,“ hovorí Iveta Maličková (67)

Zaujal ju náš článok s názvom Dnešný svet uznáva len mladosť. Do komentára napísala:  ..no, bohužiaľ, je to tak! Sledujem ako je to v zahraničí.

Vo vyspelom svete je návrat ľudí v zrelom do spoločnosti samozrejmosťou. Často cestujem do Austrálie a vo veľkých obchodných domoch ako je Westfield v Sydney, alebo Brisbane vidíte na bilbordoch modelov a modelky po 70-ke. Ja sama by som to rada skúsila. Prečo by sme aj my tu na Slovensku nemohli ukázať ľudí v zrelom veku, ktorí si užívajú život, radujú sa snívajú, sú aktívni.

 

 

Pekný komentár, čo poviete? Pani Maličková  zo Zvolena nás zaujala a tak sme ju požiadali, aby nám niečo o sebe porozprávala. „Mám 67 rokov, som učiteľka anglického jazyka, rozvedená a mám dve dospelé deti s rodinami. Celý život sa venujem športu a pohybu.

Milujem turistiku, fittnes, nordic walking.

Návšteva kozmetického salóna je u mňa samozrejmosťou, pravidelne chodím na pedikúru, do nechtového štúdia a samozrejme ku kaderníčke.

Veľmi dobre sa cítim medzi mladými a hlavne pozitívnymi ľuďmi. Rada cestujem, spoznávam nové miesta, milujem divadlo a  hudba je neodmysliteľnou súčasťou môjho života.

Keďže mám tri vnúčatá aj v Austrálii, často tam cestujem aj na niekoľko mesiacov. Vždy si tam dobijem baterky hlavne vďaka slnku, ale páči sa mi aj ich spôsob života. Milujem módu. Možno sa niekedy na môj vek obliekam aj odvážne, ale mne sa to páči. Som spokojná a  okolie ma akceptuje?!

 

Text a foto Iveta Maličková

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články