Dobré rady Zdravie 

Zatočte s bolesťami pohybového aparátu

Kolagénové injekcie na bolesti pohybového aparátu 

Medzi najčastejšie typy bolestí, ktoré trápia ľudí v produktívnom veku, sú bolesti pohybového aparátu. Pritom čoraz častejšie postihujú nielen staršie ročníky, ale aj mladšiu generáciu. Príčiny tohto typu bolesti sú rôzne, môže to byť starnutie a s tým súvisiace degeneratívne zmeny organizmu, nesprávny životný štýl, obezita, zlé držanie tela, nevhodné zaťažovanie chrbtice, ale aj následky úrazov a poranení.

Vstávať každé ráno stuhnutí, unavení a s bolesťou je veľmi ubíjajúce. Bolesť však nie je len nepríjemnou záležitosťou, ktorú treba utlmiť. Vysiela telu dôležitý signál, že niečo nie je v poriadku a treba to riešiť. Preto ak vás trápia bolesti pohybového aparátu, nenechávajte takýto zdravotný stav nepovšimnutý. Neváhajte a vyhľadajte lekára, ktorý vás vyšetrí a nasadí adekvátnu liečbu. V praxi sa ako jedna z inovatívnych a šetrných metód liečenia bolesti pohybového a podporného aparátu, osvedčilo lokálne podávanie injekčných prípravkov s obsahom kolagénu.

Účinné s prírodným zložením

MD kolagénové injekcie, ktoré ponúka spoločnosť inPHARM, sa účinne využívajú v ortopedickej a reumatologickej praxi. Obsahujú kolagén a látky rastlinného a minerálneho pôvodu, ktoré napomáhajú kolagénu účinne sa dostať do postihnutého cieľového tkaniva. Kolagén pôsobí proti ochabnutosti spojivového tkaniva, má regeneračný aj analgetický efekt, zlepšuje mobilitu kĺbov a prispieva k uvoľneniu svalstva v danej oblasti. Kolagénové injekcie komplexne pomáhajú zmierňovať bolesť a zlepšovať pohyblivosť kĺbov tým, že spomaľujú fyziologickú degeneráciu kĺbov a pridružených tkanív, a to práve v tej oblasti, pre ktorú sú určené. Môžete si vybrať až z 13 rôznych typov, napríklad na bolesti kolenného kĺbu, bedrového kĺbu, svalov, šliach alebo na bolesť krčnej či driekovej chrbtice. Výhodou týchto kolagénových injekcií je najmä ich bezpečnosť, dobrá znášanlivosť bez alergických reakcií a prírodný pôvod. Sú vhodné pre všetky vekové kategórie a môžu sa kombinovať aj s iným druhom liečby. Ideálne je absolvovať kúru s 10 MD kolagénovými injekciami, záleží však na type zdravotného problému, ktorý máte a od odporúčania lekára. Zoznam preškolených lekárov, ktorí vám liečbu môžu poskytnúť, nájdete na www.inpharm.sk.

 

 

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články