Najčítanejšie Zaujímavosti 

Sympatických manželov očarilo nádherné prostredie Žitného ostrova

Uplynulý víkend prekvapila nadšenocov parkúrových pretekov prominentná dvojica Michael Douglas a Catherine Zeta – Jones. Obaja sa pridali k bežným návštevníkom rezortu, ktorí do poslednej chvíle neprestávali veriť vlastným očiam. Hviezdy, ktoré mohli doposiaľ obdivovať len z filmového plátna sa zrazu prechádzali po ich boku.

„Pán Douglas a pani Zeta-Jonesová navštívili náš rezort a Slovensko vôbec po prvýkrát. Po tom, čo sa k nim dostalo pozvanie od spoločného známeho nášho zakladateľa, pána Hoffmanna, parkúrové preteky v Šamoríne okamžite zaradili do programu, ktorý by chceli zažiť na vlastnej koži. Na naše veľké potešenie strávili v športovom areáli celé popoludnie, pozreli si veľkú časť programu i zariadenie areálu. Niekoľkokrát vyzdvihli fakt, že areál ponúka profesionálne podmienky pre športovcov na vysokej úrovni“, prezradila Jarka Lednárova, VIP Guest Relations Manager x-bionic® sphere.

Hviezdy hollywoodskeho neba sa obišli bez akýchkoľvek špeciálnych požiadaviek. Tešili sa z rôznorodosti návštevníkov, z prekrásneho prostredia, ktoré Žitný ostrov ponúka. „Hostia nevyslovili žiadne špeciálne priania ani čo sa týka gastronómie. Počas X-BIONIC® SUMMER TOUR si pochutnávali na kulinárskych špecialitách našich šéfkuchárov a do svojho programu si zaradili maximum z nášho jazdeckého podujatia v rámci času, ktorý na to mali“, dodala na záver Lednárová.

Kvôli tomuto merali cestu do Šamorína!

X-BIONIC® SUMMER TOUR je jedno z najprestížnejších jazdeckých podujatí, ktoré Slovensko ponúka. Jedná sa až o trojtýždňový program, ktorý divákom sprostredkúva nádherné športové zážitky, pohľady na nádherné plemená koní a moderné športové centrum, ktoré si vo svete vyslúžilo titul európska špička.

Jazdecký festival oficiálne začal 16. júla a trval do 4. augusta 2019. Na jeho programe boli rôzne špeciálne eventy a kategórie súťaží pre vysoko profesionálnych aj amatérskych jazdcov, ako aj špeciálne súťaže pre mladé kone.

Festival vyvrcholil súťažou mládeže FEI Jumping Nations Cup™, ktorá poskytne príležitosť nádejným jazdcom a budúcim európskym talentom, aby sa ukázali v priebehu štyroch dní na prestížnej medzinárodnej tímovej súťaži.

*Mária Halajová LANDMAN AGENCY*
*Komunikácia pre médiá - **X-BIONIC® SPHERE a. s.*

 

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články