Najčítanejšie Vaše príbehy 

Staršia žena, mladší muž. Môže fungovať takýto vzťah?

Anna je úspešná právnička, ktorá sa nikdy nevydala a nemala deti. Mala 45 rokov a bola spokojná so svojím životom, ale niekedy cítila osamelosť a túžbu po láske. Jedného dňa sa stretla s Tomášom, 25-ročným študentom medicíny, ktorý brigadoval ako čašník v jej obľúbenej kaviarni. Tomáš bol veselý, inteligentný a sympatický. Anna sa do neho zamilovala na prvý pohľad.

Tomáš tiež cítil príťažlivosť k Anne, ale nevedel, ako ju osloviť. Bol si vedomý rozdielu vo veku a spoločenských očakávaniach. Nakoniec sa odhodlal a pozval ju na rande. Anna bola prekvapená a zároveň potešená. Súhlasila a začali sa stretávať. Ich vzťah bol plný radosti, vášne a porozumenia. Anna sa cítila mladšia a šťastnejšia ako kedykoľvek predtým. Tomáš sa od nej veľa naučil a obdivoval jej múdrosť a skúsenosti. Nezaujímalo ich, čo si myslia ostatní. Milovali sa navzájom. Po dvoch rokoch sa rozhodli zobrať sa. Ich rodiny a priatelia boli prekvapení, ale nakoniec ich podporili. Vedeli, že sú spolu šťastní a že ich láska je silnejšia ako akékoľvek predsudky alebo prekážky.

Na záver veľké prekvapenie.

Tomášovi po piatich rokoch začali chýbať deti. Stretol mladú sestričku, do ktorej sa zamiloval a čoskoro spolu čakali dieťa. A čo Anna? Tušila, že sa niečo také stane. Tomáša chápala, nerobila mu scény, naopak. Ponúkla mu rozvod. A viete čo? Keď sa dieťa narodilo, malo v nej tú najlepšiu babičku, akú si len mohlo priať.

Text Internet

Foto Depositphotos.com

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články