Tipy triky 

S produktami Persil periete efektívne a s ohľadom na našu planétu

Spoločnosť Henkel, ktorá sa neustále snaží hľadať udržateľné riešenia a prinášať svojim zákazníkom inovatívne produkty, prichádza na trh s ekologickejším zložením obľúbeného pracieho prostriedku Persil. Po novom pracie gély, disky a kapsuly značky Persil s vynovenou receptúrou s 92 %  biologicky odbúrateľnými zložkami* vyperú vaše oblečenie nielen extra účinne, ale navyše aj s novým udržateľným štandardom. Táto novinka v zložení znamená ďalší krok k dlhodobej stratégii vytvárať väčšiu hodnotu a zároveň znižovať environmentálnu stopu, ktorú si spoločnosť Henkel ako líder v zodpovednom podnikaní vytýčila do roku 2030. Spoľahnite sa na Persil, ktorý vám zabezpečí dokonalé výsledky prania s ohľadom na naše životné prostredie. 

Pre čistejšiu planétu

Mnohé značky pracích prostriedkov uvádzajú na etiketách svojich produktov informácie, na koľko percent je ich zloženie biologicky odbúrateľné. Ale čo vlastne pojem „biologicky odbúrateľný“ znamená? Jednoducho povedané, za biologicky odbúrateľné zložky sa považujú všetky materiály, ktoré sa rozkladajú v dôsledku zásahu živých mikroorganizmov existujúcich v prírode. Prostredníctvom nich sa začne rozkladný proces, pri ktorom sa pôvodný produkt premení na prvky, ktoré sa postupne vstrebú do častíc pôdy. A tak teda neprodukujete odpad a prispievate k starostlivosti o životné prostredie.

Všetky produkty Persil Active Gel, Persil Discs 4v1 a Persil Power Caps vo vynovenej receptúre obsahujú 92 %  biologicky odbúrateľných zložiek* a sú v 100 % recyklovateľnom obale. Vaše pranie sa tak stáva ešte šetrnejším k prírode ako kedykoľvek predtým.  

 Siahnite po vylepšených produktoch Persil, nájdete si v nich svoje, aj keď uprednostňujete klasiku, aj keď hľadáte moderný prístup k praniu. 

 

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články