PRVÉ ZVIERA, KTORÉ UVIDÍTE, HOVORÍ VEĽA O VAŠEJ SKRYTEJ OSOBNOSTI

Zebra

Ak ste si najskôr všimli zebru, tak by to mohlo znamenať, že mate aktívnu a spontánnu povahu. Slová ako vtipný, charizmatický a vplyvný sa na vás priamo vzťahujú, pretože máte nákazlivú osobnosť, v ktorej spoločnosti chce každý byť. Ste vynikajúcimi spoločníkmi, pretože naozaj viete ako si to máte poriadne užiť. Práve preto, že máte spontánnosť v krvi, potrebujete neustále nové podnety, ak ich nemáte, ľahko sa začnete nudiť.

Mačka

Presne ako skutočné mačky, aj vy ste skôr introvertný typ. Pozornosť vyhľadávate iba vtedy, keď ju potrebujete a akákoľvek nevyžiadaná pozornosť vás vyrušuje. Radi sa na veci pozeráte s odstupom a nemáte radi veľké skupiny ľudí. Pre tieto vlastnosti pôsobíte skôr placho, aj keď plachý vôbec v skutočnosti nie ste. Ste nezávislý a sebestačný.

Kačka

Ak ste ako prvú uvideli kačku, tak ste skutočný optimisti. Nikdy nedovolíte, aby ste sa cítili zle a aby vás niekto zhadzoval. Pre vás je pohár vždy plný, nikdy nie poloplný nebodaj prázdny. Vždy žijete v prítomnosti a radi testujete všetko, čo život so sebou prináša. Praví dobrodruhovia!

Koala

Ak ste uvideli ako prvú koalu, tak ste máte veľmi pokojnú a vyrovnanú povahu. Máte svoje vlastné tempo, bez ohľadu na situáciu. Nie ste ale sebecký, naopak, staráte sa o druhých a ste láskavý.  Vždy je na vás spoľahnutie. Máte radi pokoj a kľud a radšej strávite večer doma, než na divokej party.

Slon

Ak je vašim prvým zvieraťom slon, znamená to, že vám veľmi záleží na druhých ľuďoch a veciach okolo vás. Máte hlavu priamo na pleciach. Ste spoľahlivý, zodpovedný a láskavý. Je na vás spoľah a ľudia sa na vás často obracajú s prosbou o radu, lebo máte vždy po ruke dobré riešenie.

Medveď

Ak na vás ako prvý vyskočil medveď, tak práve vy v sebe skrývate akúsi konzervatívnu múdrosť. Máte radi disciplínu a tradície. Máte zmysel pre morálku a poctivé hodnoty. Nemáte radi hluk a radšej budete sedieť v úzadí a ticho pozorovať svet okolo. Nie ste úplne najspontánnejší typ človeka, ale zato ste odhodlaný a pracovitý.

Žirafa

Ste rodený spoločníci! Máte radi ľudí a ľahko sa adaptujete v akejkoľvek skupine. Radi rozprávate. Navonok môžete pôsobiť tak, že ste stale šťastný, ale v skutočnosti ste veľmi citlivý. Ste loajálny kamarát a od ľudí okolo očakávate to isté. Neznášate rutinu a potrebujete neustálu zmenu.

Prasa

Ste nezávislý a máte radi samotu. Máte veľké znalosti a bystré analytické myslenie. Vaša hlava neustále pracuje a niekedy máte pocit, že nemáte čas ľuďom okolo nič vysvetľovať. Venujete veľkú pozornosť detailom a máte skvelú pamäť. Napriek tomu, že sa samy považujete za extroverta, nevychádzate s druhými ľuďmi úplne ľahko.

Zajac

Ste rodený tvorca! Veľmi energetický a stále usmiaty. Viete ako druhých rozosmiať a urobiť im dobrú náladu. Každý chce byť s vami kamarát. Máte veľkú empatiu a viete sa naladiť na pocity druhých. Niekedy by ste si ale mali uvedomiť, že aj vy samy môžete potrebovať občas vypnúť.

Lev

Celkom ako skutočný lev aj vy ste rodený vodca. Ľahko viete presvedčiť ostatných, aj keď niekedy máte tendenciu sa presadzovať a dominovať a vaša prítomnosť môže byť pre druhých príliš. Neexistuje nič, čo by ste nevedeli zvládnuť. Milujete príležitosť, kde sa môžete ukázať ako víťaz.

Sova

Máte analytické myslenie a ste hĺbavý. Pracujete o samote, lebo sa necítite pohodlne v spoločenských situáciách. Ste dobre zorganizovaný a neznášate chaos. Ste perfekcionisti a to isté očakávate aj od ostatných. Nikto ale nie je dokonalý, ani vy a na to by ste nemali zabúdať. Napriek tomu, že nemáte radi spoločnosť, ľudia vás vnímajú ako vtipných a inteligentných partnerov na diskusiu.

awarenessact.com

 

 

 

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články