Aktuálne Predstavujeme vám 

Pozývame vás na muzikálový festival Jozefa Bednárika do Brezna

Najskôr vznikla myšlienka a tá predurčila dlhý príbeh. Všetko sa začalo nenápadne, na bežnej hotelovej terase s podporou majiteľa a niekoľkých priateľov. Počas tretieho augustového víkendu to už bude jeho 17. pokračovanie.

Muzikálový festival Jozefa Bednárika je dnes jedným z najstarších slovenských festivalov a jediný svojho druhu. Každoročne sa naň schádzajú priaznivci zo všetkých kútov Slovenska i Česka. Pre milovníkov muzikálových melódii je prehliadkou toho najlepšieho, čo sa v tomto smere u nás, ale aj vo svete urodilo, “tento raz zabŕdneme aj do popu. Spomenieme si na velikána slovenskej aj českej hudobnej scény Vaša Patejdla a našej pozornosti tiež neunikne sedemdesiatka Zdenka Bartáka, ktorú tu s týmto rešpektovaným hitmakerom veľkolepo oslávime” hovorí Ján Kubiš hlavný organizátor a pokračuje.

“Samozrejmou súčasťou programu je Slávnostná ceremónia, na ktorej budeme už tradične oceňovať významné osobnosti nášho muzikáloveho prostredia. Privítame veľa významných osobností, umelcov, tvorcov a tešíme sa na našich stálych, ale aj nových divákov.”

 

Dvojdňový program je bohatý a bohatá bude aj plejáda osobností čo sa na Muzikálovej terase budú pohybovať. Prvý krát sa objavia Peter Comrik a Martin Chodúr. Legendárny Pražský Dj a rozhlasák Martin Hrdinka a v piatok sa tešíme aj na miláčikov pódií troch pánov v zoskupení La GOYA a veľa ďalších.

Text a foto Milan Sedláček

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články