Najčítanejšie Vaše príbehy 

Oslava mojej sedemdesiatky, to bol let na vlne šťastia, hovorí Sarita Poliaková. V kruhu rodiny.

VELIKÁNSKE ĎAKUJEM mojim dcéram, vnučkám, priateľom za nádherné chvíle prechodu cez sedemdesiatku. Sila blízkosti a sila spojenia v jeden večer boli parádne. Niekoľko dni aj po oslave som v nemom, občas zaslzenom, úžase, že aj taký obrovitý kopec lásky a porozumenia je možný v našom svete.
Toľko ľudí sa spojilo, aby som mohla zažiť svoj kráľovský večer, prvý v mojom živote v takom rozsahu a s mne milými bytosťami! Bože, vďaka. To bol let na vlne šťastia a radosti v úprimnej spolupatričnosti!
Pri príprave fotografií do videa som si uvedomila, aký pestrý a silný život mi osud do vienka dal. Fotografie však neboli jediné, ktoré zaujali. Video sa končilo tak, ako som nečakala. Moje zlaté dievčatá Janka a Zuzka oslovili viac ako desiatku mojich priateľov a tí nahovorili do videa pozdravy. Tam mi už slzičky tiekli. Sila spojenia v priateľstve obrovská.
Online svet ponúkol aj ďalšiu možnosť. Cez zoom som sa spojila so skupinou školy etikoterapie na Morave – to všetko boli krstní rodičia našej spoločnej knihy s Vladkom Červenákom a tiež sme prehodili pár slov. Oni končili školu, ja ďalšiu etapu života. Oni krájali tortu na záver, ja tú narodeninovú… Sila spojenia nádherná.
Veľké ďakujem VŠETKÝM, ktorí sú s láskou v mojom živote, ktorých milujem, ktorí milujú mňa. Od kozmetičky, ktorá mi pred oslavou zavolala, že nemám u nej termín a hneď mi jeden dala. Cez moju pedikúrku, ktorá mi nôžky na tanec pripravila, cez kaderníčku, kuchárov, Vás všetkých, ktorí ste so mnou zdieľali radostné zavŕšenie jednej etapy života a podporili ma vo vykročení do ďalšej. Stále som plná emócií a hlbokých zážitkov.
ĎAKUJEM. Sarita Poliaková

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články