Krása Najčítanejšie 

Nové viečka na klinike Esthetic

Čo hovorím na skrášľovacie zákroky? Je to výdobytok súčasnej medicíny, ktorý úžasne pomáha hlavne ženám získať sebavedomie. Ale aj možnosť zlepšiť kvalitu života. V našom veku už väčšina z nás má pocit, že by sa dalo čo – to vylepšiť, aby sme vyzerali dobre. To určite platí o korekcii horných viečok. Obmedzujú nás vo videní, zmenšujú nám oko a vôbec, jednoducho nám vadia. Krásne túto tému v našom magazíne komentoval jediný muž pán Halas, ktorý napísal, že každá žena po päťdesiatke by mala mať nárok na takúto operáciu zo zdravotného poistenia, aby bola so sebou spokojná a to by pocítila celá rodina.

Tak už je to tu. Našu súťaž o nové viečka sme uzavreli. Vybrali sme tri z vás, ktoré ste nám napísali, prečo by ste chceli korekciu očných viečok. Do finále postupujú: 

Dagmar Hrdá:

Aj mňa láka výhra milá…klikám, zdieľam, už len šťastie mať, aby som sa aj výherkyňou mohla stať. Korekcia viečok by  vylepšila nielen môj vzhľad, ale aj by som nadobudla zdravé sebavedomie.

Veronika Dzurillová:

No to by bolo fajn!

Margita Saitzová:

Čím je žena staršia, tým viac viečka, potvory padajú a padajú!

Milé dámy! Vašou úlohou je teraz odfotografovať svoje oči a poslať na adresu esthetic@esthetic priamo pani doktorke Alexandre Rozborilovej. Vyberie jednu z vás, ktorá podstúpi skrášľovací zákrok – korekciu horných očných viečok priamo na jej klinike.

Budeme radi, keď sa víťazka potom s nami podelí o svoje pocity!

Text a foto Libuša Sabová

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články