Móda Najčítanejšie 

Nové trendy … prináša spoločnosť Deichmann

Najvýraznejší trend tohtoročnej jesene predstavuje šnurovacia obuv v rockovom štýle. Témou číslo jeden bude mixovanie štýlov, a tak sa bude robustná obuv s profilovanými podošvami nosiť aj k jemným,  elegantným šatám a sukniam. Nie je potrebné čakať na horšie počasie, i keď práve doň je členková obuv ako stvorená. Členkové modely v army štýle, farmárky, obuv v motorkárskom štýle i mestská obuv sa budú pýšiť nitmi, výrazným šnurovaním a prackami, ktoré im dodajú punc rockového štýlu.

Okrem toho sa môžeme tešiť na šnurovaciu obuv v pánskom a dandy štýle v jesenných farbách od sivej cez olivovozelenú až po tmavomodrú a čiernu. Stále výraznejšie sa presadzujú obľúbené blokové podpätky. Na scénu sa vracajú klasické baleríny a, samozrejme, budú sa nosiť aj lodičky. Milovníci klasiky si prídu na svoje vďaka obuvi typu Chelsea či už v ležérnej, alebo elegantnejšej podobe, s podpätkami i bez nich, alebo výraznejšej podošve vhodnej do každého počasia. A nesmieme zabudnúť ani na tenisky, pretože tie – rovnako ako džínsy – nikdy nevyjdú z módy.

Pretože milujeme módu.
Módne trendy jeseň/zima 2020/2021
O čo nenápadnejšie prebehla v oblasti módy jar, o to napínavejšia bude jeseň. Po týždňoch a mesiacoch strávených v domácom oblečení je opäť veľký dopyt po spoločenskej móde. Návrhári na to reagujú modelmi, ktoré sa vyznačujú ženskosťou a klasickou eleganciou. Práve ženskosť a ženskú silu podčiarkujú zvýraznené ramená (naberané rukávy, vypchávky…) a ruky odhalené v rafinovaných prestrihoch. Jedným z najvýraznejších trendov jesene je golier – akejkoľvek veľkosti a tvaru – v bielej farbe a ideálne v kombinácii s čiernym topom, aby vytvoril elegantný kontrast. Nosiť sa budú aj strapce, mašle, trblietky, pleteniny a koža. Samozrejme, i v nadchádzajúcej sezóne sa môžeme tešiť na pestrú paletu trendov, takže si vyberie skutočne každý. Jedným z nich bude štýl zvaný new grunge, ultramoderný look
inšpirovaný deväťdesiatymi rokmi a rockovým štýlom à la Nirvana. Späť k flanelovým košeliam a roztrhaným džínsom!

Nakupujte šikovne a luxusne
Obuv, kam sa pozrieš… Tak to vyzerá v spoločnosti Deichmann, nad ktorej ponukou v 76 predajniach na Slovensku a v internetovom obchode zaplesá srdce každého milovníka módy! Trendové modely na nadchádzajúcu sezónu nájdete v predajniach Deichmann a v internetovom obchode deichmann.com ako vždy za trvalo nízke ceny.

Zdroj Deichmann.sk

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články