Najčítanejšie Vaše príbehy 

„Nikdy sa nevzdávajte svojich snov.“ To najdôležitejšie z listu 80 ročnej mamy svojim dcéram, ktorý našli po jej smrti.

Milé moje dievčence!

  • Buďte vďačné za to, čo máte. Nie je samozrejmé, že máte zdravie, rodinu, priateľov a domov. Uvedomte si, že mnohí ľudia nemajú ani to. Venujte čas ľuďom a veciam, ktoré vás robia šťastnými a spokojnými.
  • Nikdy sa nevzdávajte svojich snov. Aj keď ste už v pokročilom veku, stále môžete robiť to, čo vás baví a napĺňa. Nenechajte sa odradiť prekážkami, alebo názormi iných. Ak máte nejaký cieľ alebo túžbu, choďte za ním a snažte sa ho dosiahnuť.
  • Učte sa nové veci. Nezáleží na tom, koľko rokov máte, stále môžete rozvíjať svoje znalosti a zručnosti. Zaujímajte sa o svet okolo seba, čítajte knihy, sledujte dokumenty, navštevujte kurzy alebo workshopy. Učenie sa vám pomôže zostať aktívnymi a zvedavými.
  • Buďte otvorení zmenám. Život je plný prekvapení a nečakaných situácií. Niekedy sa musíme prispôsobiť novým okolnostiam alebo výzvam. Nebojte sa zmien, ale prijmite ich ako príležitosť na rast a rozvoj. Buďte flexibilní a pružní.
  • Milujte seba a druhých. Láska je najväčší dar, ktorý môžeme dať sebe aj iným. Milujte seba takých, akí ste, s vašimi silami aj slabosťami. Milujte druhých bezpodmienečne a bez očakávaní. Láska vám dodá zmysel a naplnenie života.

Vaša mama

Ilustračná foto Depositophotos.com

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články