Najčítanejšie Pre zábavu 

Nestarnúce ženy a legendárna ABBA, skupina našej mladosti

Nedávno som vám milé žienky priblížila, ako si spestrujeme život v dôchodkovom veku. My sa pozeráme na toto obdobie inými očami a naplno si užívame život. Sme také “ Ježibabky.“ Naša skupina sa vytvorila úspešnej akcii Halloveen. Napísali ste veľa komentárov, ktoré boli povzbudzujúce, obdivujúce a vtipné, ako každá z vás má pohľad na naše akcie. Veľmi sa mi páčil komentár pani Marty“ hlava šedivá, riť bláznivá,“ veru pravdivý postreh, lebo bláznivé sme naozaj krásne.
Rozhodla som pre vás počas dovolenkového obdobia v rámci víkendového čítania uverejnovať naše akcie, možno na inšpiráciu, ako si aj vy môžete takto užívať. To, že sme dôchodkyne, vlastne sa nič v našich životoch nezmenilo. Takže ďalšou akciou bola téma „ABBA.“
Akcia sa konala u našej Majky, na jej záhrade. Každá sme začali hľadať kostýmy, v ktorých vystupovala legendárna skupina ABBA, známa z našej mladosti. Povymetali sme pôjdy, sekáče, sadli za šijací stroj a vytvorili bláznivé kostýmy. Keď prišiel deň „D,“ jedná druhú sme obdivovali, ako super vyzeráme.
Naše módne výtvory sú tu pre vás, aby sme sa mohli s vami podeliť o našu kreativitu. Na to, aby sme boli šťastné a spokojné, nepotrebujeme veľa peňazí. Otázka, tešíte sa na dôchodok? Niekomu sa hneď vybaví “ Je naozaj sa načo tešiť“? Netreba za tým vidieť iba to málo, čo dostaneme.
Pokiaľ to iba takto budeme hodnotiť, je to najkratšia cesta k tomu, ako rýchlo zostarnúť. A toto určite žiadna nechceme. Niekto múdry raz povedal: Sme vďační predovšetkým žene. Najprv nám dáva život a potom dáva tomuto životu zmysel.“ Takže žime život dievčatá, ktorý zmysel má. Ďakujem vám všetkým za čítanie, komentáre a povzbudenie.
Viera Šandorova

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články