Aktuálne Moje bývanie 

Na výmenu komína máte ešte chvíľu času

Letným dňom je pomaly koniec a tropické počasie vystrieda sychravá jeseň. S príchodom chladnejších chvíľ začne opäť vykurovacia sezóna. Ešte stále vám však zostáva čas na výmenu komína!

Pri zaobstarávaní komína by mal byť rozhodujúcim parametrom kvalitný materiál. Iba také produkty dokážu zabezpečiť zdravé bývanie, dlhú životnosť a úspornú prevádzku. Odborníci odporúčajú vybrať si komín, ktorý ponúka slobodu pri výbere vykurovacieho zariadenia a taký, do ktorého neskôr môžete pripojiť iné, modernejšie vykurovacie zariadenie. V budúcnosti tak predídete finančne náročnému a komplikovanému dodatočnému zhotoveniu komína. Expertom na komíny s dlhoročnými skúsenosťami je spoločnosť Leier, ktorá ponúka „komínové riešenie“ pre všetky druhy palív, jednoduchú a rýchlu montáž komínov, kvalitné materiály odolné voči vlhkosti a kyselinám a spoľahlivosť s dlhoročnou životnosťou. Všetky komínové systémy Leier sú certifikované. Navyše každý zákazník môže využiť bezplatné technické poradenstvo, ktoré spoločnosť ponúka.

Minuloročnou novinkou je izolovaný komínový systém SMART, ktorý je najmenším na trhu. Je ideálny na použitie v rodinných domoch a slúži na pripojenie širokej škály vykurovacích zariadení s otvorenou spaľovacou komorou, ktoré sú na rôzne druhy palív – krbové vložky, kotly na drevo a uhlie, pece, kachle, drevosplyňujúce kotly aj kotly na pelety. Jeho výhodou je nepochybne jeho rozmer – z pôdorysnej plochy zaberá len 0,1 m2!

Viac informácií získate na www.leier.sk.

 

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články