Tipy triky 

Na Slovensko prichádza nová kozmetická značka

N.A.E Naturale Antica Erboristeria je nositeľkou certifikátu COSMOS ORGANIC od ECOCERT. Zaručuje dodržanie prísnych štandardov organickej kozmetiky – ide o prírodnú kozmetiku, špecializujúcu sa na starostlivosť o telo, tvár a vlasy. Prostredníctvom tejto značky prezrádza spoločnosť Henkel Beauty Care tajomstvo talianskej krásy ženám po celom svete. Taliansko je plné bylín s blahodarnými účinkami, čo bolo prvotným impulzom k vzniku talianskej kozmetickej značky N.A.E. Naturale Antica Erboristeria.

N.A.E. Naturale Antica Erboristera využíva tradičné talianske bylinky, ktoré dodávajú vašej pokožke pocit hebkosti, sviežosti a žiarivý vzhľad. Značka N.A.E. sa snaží svojich zákazníkov zoznámiť so životným štýlom „La Bella Vita“ a svojim pôsobením má pozitívny dopad na životné prostredie – minimálne 97% ingrediencií je prírodného pôvodu, zloženie je certifikované, organické a vegánske. N.A.E. je jedinou certifikovanou značkou sústreďujúcou sa na Tradizione dall’italiano – odskúšané a dôveryhodné recepty na krásu, ktoré využívajú  bylinkárstvo.

Prírodná a udržateľná krása

Vôňa ošetrujúcej kozmetiky N.A.E. navodzuje atmosféru radostného a temperamentného talianskeho života. Koncept tejto autentickej a certifikovanej kozmetiky je ideálnou voľbou pre ženy, ktoré si chcú vedome dopriať to najlepšie. „Prioritou značky N.A.E. je prírodná a udržateľná krása spojená s radosťou každej ženy. V snahe túto prioritu podporiť sme vytvorili produkty, ktoré svojou existenciou nielen berú, ale tiež dávajú. Naše obaly sú vyrobené z obnoviteľných zdrojov, plasty sú plne recyklovateľné a vyrobené na báze rastlinných surovín – cukrovej trstiny pestovanej udržateľným spôsobom. V porovnaní s výrobným procesom tradičného plastu, ktorý využíva fosílne palivá, ako je ropa alebo zemný plyn, sú obaly N.A.E. vyrábané so zníženým dopadom na uhlíkovú stopu,“ vysvetľuje Agnès Thee, viceprezidentka marketingu z Henkel Beauty Care.

 

Prírodná. Talianska cesta.

S kozmetikou N.A.E. Naturale Antica Erboristeria si každá žena môže dopriať to najlepšie. Vďaka prírodným a bohatým receptúram je N.A.E. zárukou jemnej a voňavej starostlivosti o vaše telo.

FRESCHEZZA, IDRATAZIONE a DELICATEZZA sú tri rady, ktoré sa špecializujú

na starostlivosť o telo. Produkty z týchto radov budú vašu pokožku rozmaznávať. Obsahujú totiž všetko, čím sa vyznačuje talianska filozofia „La Bella Vita“. Rady pre vlasovú starostlivosť RIPARAZIONE, Equilibrio a SEMPLICITÀ sú tvorené jedinečnou zmesou zložiek prírodného pôvodu z organického poľnohospodárstva, vďaka ktorým budú mať vaše vlasy prirodzený lesk a budú vyzerať zdravo. Kvalitnej starostlivosti o pleť sa venujú výrobky radu BELLEZA, ENERGIA a PUREZZA. Univerzálny krém SEGRETO DI BELLEZA je potom ozajstným pokladom. Vďaka nemu spoznáte skutočné tajomstvo talianskej krásy. Jeho použitie je univerzálne a môže sa aplikovať na tvár, telo a dokonca aj na vlasy. Tento krém by nemal chýbať v žiadnej dámskej kabelke.

 

Organické produkty inšpirované talianskym bylinkárstvom sú dostupné aj v tuhom prevedení. Všetko pre krásu vašich vlasov, tela aj tváre ponúka N.A.E. v udržateľnej forme – v balení bez použitia plastov a s receptúrou so zníženým obsahom vody.

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články