Najčítanejšie Vaše príbehy 

Milé Superbabky, čo vám chcem dnes povedať? Nemajte strach z prirodzeného starnutia.

Nechala som si operovať koleno. Od začiatku roka ma trápil meniskus a tak som si začala chrániť nohu už pred operáciou. Mala som menej pohybu, bola zima, špatné počasie. K tomu dobrá domáca strava, pohodlie,  knižky … Bum – bác a kilá sa prisali na telo ako pijavica,  čo si myslím, že nie je až taký problém. Zdravie je prvoradé. Radšej pár mesiacov oddychu, ako za niekoľko rokov výmena celého kolena …. Viete, ja na rozdiel od jednej mojej kolegyni, nemám výhrady ani proti 100 kg herečke. To je jedna stránka veci ( váha ), ale na druhej strane, ak je herečka talentovaná a sympatická, môže mať aj 200 kg, alebo ? Spolupracovala som v živote s mnohými plnoštíhlymi geniálnymi herečkami, ktoré prekypovali osobným čarom, výrazným humorom a mali štipku sebairónie, ale hlavne im nechýbalo zdravé sebavedomie. A to je jeden z mála receptov, ktorý je osvedčený a funguje doživotne.  Áno, zdravé sebavedomie je základ spokojnosti, umením však je, si ho udržať. A preto neznášam  pokrytectvo, povýšenectvo a diskrimináciu akéhokoľvek druhu.

Milé dámy, netrápte sa, ak vás tu i tam zabolí, alebo máte nejaké to kilo naviac. Mladšie už nebudeme a do  starého železa máme ešte ďaleko. Kúpte si šaty o jedno číslo väčšie ako ja a postupne môžete zase zbytočné kilá odbúravať. Dôležité je mať rád svoje telo i s nedostatkami, ktoré má i tá najkrajšia žena na svete!

Rada trávim chvíle prázdnin s vnučkou a dcérou pri mori. Oddychujem, relaxujem a zotavujem sa z operácie. Teším sa už do Prahy na nakrúcanie seriálu, ale aj na špeciálnu masáž, ošetrenie rukavicami “ release cutter,”  Je to veľká novinka na českom i európskom trhu. V salóne byFEMME v Prahe vám šikovné kozmetičky nielenže vyjasnia tvár, ale i jazvy na tele.

Táto masáž zaktivuje lymfatický systém, zníži opuchy, zregeneruje a prekrví postihnuté miesto. Wellness a prirodzená zdravá krása pre celé telo. Čo viac si žena v našom veku môže priať ?  Nemajte strach z prirodzeného starnutia. Sme schopné  a to s pôžitkom, ešte veľa hlúpostí a nezmyselností napáchať, aj keď v pomalšom tempe. S úsmevom na tvári. Nie je to zázrak milé dámy 60 plus ?

Krásny víkend Jana Nagyová (text aj foto)

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články