Najčítanejšie Pre zábavu 

Matky a dcéry, alebo podoba určite nie čisto náhodná!

Každý to pozná – len čo sa niekde narodí dieťa, rodina, známi riešia, či sa podobá na matku, či na otca, alebo azda na tetu, či uja? Alebo skôr na svokru? V prípade našej čitateľky Hanky Jamborovej je podobná diskusia úplne zbytočná. Podoba jej dcéry je naozaj veľká. Ako pani Hanka hovorí, tá podoba je asi preto taká, lebo celých deväť mesiacov ležala na rizikovom tehotenstve a že sa dcéra narodila,  to bol vlastne zázrak! „Pán Boh to tak zariadil, že fyzicky sa moja dcéra podobá na mňa, ale povahou je celý tatinko.“

Olinka Haasová a jej tri dcéry

„Myslím, že najviac sa na mňa podobá Zuzanka, no všetky tri majú niečo zo mňa a najviac úsmev,“ hovorí pani Olinka Haasová.

Libuša Sabová

Určite nie! Gény sú gény. Nedávno mi bývalý kolega poslal fotografiu z pražského štúdia Televíznych novín. Je z roku 1988. Moja dcéra má dnes asi toľko rokov ako ja, keď som moderovala federálne – československé Televízne noviny. Len tak z recesie si ju dala na facebook, že je to ona. Reakcie boli zaujímavé. Nikdy som svoju dcéru nevnímala ako svoju kópiu, až keď sa mi dostala do rúk táto fotografia. Čo poviete, podobáme sa?

 

Text a foto Hanka Jamborová, Olinka Haasová, Libuša Sabová

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články