Najčítanejšie Vaše príbehy 

Manžel vedel o jej vzťahu s oveľa mladším mužom. Čo jej povedal, keď nečakane otehotnela?

Mala sa dobre. Mala pekný dom, úspešného manžela, dve dospelé deti a prácu, ktorú milovala. Bola spokojná so svojím životom a nemala dôvod meniť nič. Až kým neprišiel on. Bol mladý, šarmantný a plný energie. Pracoval ako jej asistent v nakladateľstve, kde ona bola redaktorkou. Bol talentovaný, inteligentný a ochotný sa učiť. Ona ho obdivovala a povzbudzovala. On ju rešpektoval a obdivoval. Začalo to nevinne. Spoločné obedné prestávky, dlhé rozhovory o knihách, občasné návštevy kaviarní po práci. Postupne sa z nich stali priatelia, potom dôverníci, potom milenci.

Nikdy si nemyslela, že by ju niekto mohol tak pritiahnuť. Cítila sa znova mladá, živá a vášnivá. V jeho náručí zabúdala na všetko ostatné. Na svojho manžela, ktorý bol často preč na služobných cestách. Na svoje deti, ktoré už mali svoje vlastné životy. Na svoje svedomie, ktoré ju varovalo pred následkami. Nevnímala ani to, že on mal tiež svoju rodinu. Ženu, ktorú si vzal ešte ako študent. Syna, ktorého mal len pár mesiacov. On jej o nich nikdy nehovoril a ona sa nikdy nepýtala. A tak pokračovali v svojom tajnom vzťahu, nevediac, že ich osud už písal iný príbeh.

Jedného dňa prišla do práce s veľkou novinkou. Bola tehotná. Nevedela, ako sa to stalo. Vždy používali antikoncepciu. Ale test bol jasný. Mala dieťa v sebe. Bola zdesená, vystrašená a zmätená. Nevedela, čo má robiť. Ako to povie svojmu manželovi? Ako to povie svojmu milencovi? Ako to zvládne? Rozhodla sa povedať pravdu obom. Keď to povedala svojmu manželovi, očakávala jeho hnev, odmietnutie alebo rozvod. Ale on ju prekvapil svojou reakciou. Povedal jej, že ju stále miluje a že je ochotný jej odpustiť a prijať dieťa za svoje. Povedal jej, že vie o jej afére už dlhšie a že ju sledoval s jej milencom. Povedal jej, že bol nešťastný vo svojom manželstve a že mal tiež niekoľko mimomanželských vzťahov. Povedal jej, že chce dať ich vzťahu novú šancu a že verí, že spolu dokážu prekonať túto krízu. Keď to povedala svojmu milencovi, očakávala jeho radosť, podporu alebo návrh na spoločný život. Ale on ju tiež prekvapil svojou reakciou. Povedal jej, že ju ľutuje a že nemôže byť otcom jej dieťaťa. Povedal jej, že ona bola len jeho zábavkou a že nikdy nemal v úmysle opustiť svoju rodinu. Povedal jej, že ona je príliš stará a príliš zviazaná na to, aby s ním žila. Povedal jej, že chce ukončiť ich vzťah a že nechce mať s ňou nič spoločné. Tak sa ocitla sama, zlomená a zradená. Ale mala ešte jednu nádej. Dieťa, ktoré nosila v sebe. Dieťa, ktoré bolo plodom jej lásky aj bolesti. Dieťa, ktoré bolo jej poslednou šancou na šťastie. Rozhodla sa ho donosiť a porodiť. Deväť mesiacov neskôr sa narodil chlapec. Mal tmavé vlasy, modré oči a rovnaký úsmev ako jeho biologický otec. Ona ho nazvala Adam. Jej manžel ho prijal za svojho syna a dal mu svoje priezvisko. Jej deti ho prijali za svojho brata a dali mu svoju lásku.

A tak sa začal nový život pre ňu a jej rodinu. Život plný výziev, prekvapení a zmien. Život, v ktorom sa musela naučiť odpúšťať, milovať a dôverovať znova. A čo sa stalo s jej bývalým milencom? On pokračoval vo svojom živote ako predtým. Nevedel, že má syna s inou ženou. Nevedel, že jeho syn je vychovávaný jeho bývalým šéfom. Nevedel, že jeho syn je jeho najväčším dielom. Až kým neprišiel deň, keď sa stretli znova. Bol to deň, keď Adam oslavoval svoje osemnáste narodeniny. Bol to deň, keď dostal od svojej matky darček, ktorý zmenil jeho život. Bol to deň, keď sa dozvedel pravdu o svojom pôvode. Bol to deň, keď sa stretol so svojím biologickým otcom.

Text Internet

Foto Depositphotos.com

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články