Moje bývanie Najčítanejšie 

Malý domov a veľké nápady

Väčšina z nás nemá toľko životného prostredia, ako by si predstavovala. Aj malý byt môže spĺňať svoju funkciu. Všetko však treba dopredu premyslieť. Venujte napríklad jednu celú stenu úložnému priestoru. Vyberajte si taký nábytok, ktorý „pracuje na dve smeny“ – napríklad rozkladaciu pohovku. Použite v celom byte jednu farbu a do každej izby dajte rovnakú podlahu. Váš domov bude kompaktnejší a opticky sa zväčší natoľko, že sa v ňom stratíte aj s celou rodinou.

 

Domov pripravený na zmeny

Určite ste už počuli „ako rýchlo a jednoducho možno vdýchnuť nový život domovu.“ Zvoľte si farbu, vašu obľúbenú. Prečo ju nespraviť dominantnou? Oblečte do nej napríklad pohovku. Určite k nej dostanete kúpiť vankúšiky, závesy, ktoré budú ladiť. Potom ešte dokúpte pekné vázy, kvety, svietniky a sviečky a pustite si lahodnú hudbu. Vaša izba dostane celkom nový vzhľad. Však je to jednoduché?

Kuchyňa

Z rozmanitého sortimentu si určite vyberie každý. Obchody ponúkajú rozmanitý dizajn a všestranné použitie. Zariadiť si kuchyňu svojich snov za prijateľné ceny nie je žiadny problém.

Spálňa

Túžite po spálni klasickej, romantickej, útulnej, alebo spálni z masívneho dreva, či ratanu? Ale spálňu si môžete zariadiť aj vo vašom vlastnom štýle. Nevyhnutným predpokladom pokojného spánku sú kvalitné matrace, ktoré sú podrobované testom kvality, aby vyhovovali prísnym normám.

Kontrastné farby

Detská izba

Zariaďovať detskú izbu je pre rodičov určite veľkou radosťou. Tá musí byť nielen praktická, ale aj bezpečná a aby sa v nej mohla rozvíjať detská fantázia. Deti však rýchlo rastú, preto je výhodné zariadiť ich izbu flexibilnými tvarmi. Niektoré sa dajú prispôsobiť každému veku – od novorodenca až po stredoškolákov. A to už je efektívna investícia.

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články