Aktuálne Dobré rady 

Ľudia, nikdy neprestaňte veriť sebe, svojej psychike a telu!

1. Budem sa snažiť, aby moje vnútro nebolo plné strachov. Všetky veci majú dve strany mince a dávať dôraz iba na tie zlé by nebolo vhodné. Rovnováha, mier.
2. Obmedzím prísun všetkých jedov – v jedle, cez médiá a negatívne naladených ľudí. Sú a budú, prijímam. Ale je len na mne, čo zjem, čo si pustím, s kým sa stretnem, čo budem počúvať. Múdrosť a nadhľad nech ma neopúšťa.
3. Milujem sa, preto sa budem naďalej starať o svoje telo. Športovanie, viac pohybu, chôdza na čerstvom vzduchu, otužovanie, saunovanie – čo sa bude dať a bude „po ruke“, to využijem na svoje spevnenie a zvýšenie imunity.
4. Milujem svoje telo, preto sa budem dôkladnejšie zamýšľať, čo si dám na tanier. Obmedzím prejedanie, prísun škodlivín, naopak, zvýšim prísun vitamínu D, C a iných dôležitých prvkov pre moje telo cez harmonickú a vyrovnanú stravu.
5. Vedome sa sústredím, aby som dokázal minimalizovať zo svojho života stres. Rovnako tak si doprajem blahodárneho spánku, do postele vojdem po sprche s čistou mysľou.
6. Budem sa viac usmievať, veď humor a úsmev liečia.
7. Budem dobrý k iným ľuďom, spoločne to zvládneme. Udávanie, zákernosť a útočenie mi je cudzie, radšej budem druhým viac načúvať a keď sa spýtajú, vyslovím sa s neutralitou a láskou.
8. Korona tu je a už aj bude. Nebojím sa jej, ak by, prekonám ju, prekonal som iné veci. Bol by som hlúpy, keby som jej dával silu tým, že prepadnem panike a nafúknem jej silu do nedozerných výšin. Dôraz budem teda radšej klásť na schopnosť môjho tela liečiť sa.
9. Budem sa viac venovať svojej rodine, deťom, blízkym – všetkým, ktorých stretnem, sa pokúsim darovať tu najkrajšiu časť zo seba.

10. Budem sa správať zodpovedne voči iným. Hlavne ich budem upokojovať, že to všetci zvládneme a že sme sem prišli žiť a nie sa schovávať a báť sa.

Mám vás rád a rád žijem tento život. Sme na jednej lodi. Preto si to na spoločnej palube nestrpčujme, ale naopak – podporujme sa.
Boh a nadhľad s nami.

Text Pavel „Hirax“ Baričák

Foto Depositphotos.com

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články