Krása Najčítanejšie 

Krásne ženy so sivými vlasmi

Ak ste sa rozhodli, že budete mať šedivé vlasy, tu je niekoľko rád, ako to využiť vo svoj prospech. Šedivé vlasy pridávajú majiteľovi punc múdrosti a elegantnosti. Aj keď šedivé vlasy sú vo väčšine prípadov „zbraňou“ zrelých žien, šediny môžu prísť aj oveľa skôr a v dnešnej dobe ju majú rady už aj mladé 25 ročné ženy, i keď to nemusí byť vždy pravá šedivá, len akýsi popolavý blond.

 

 

Šedivé vlasy si vyžadujú veľkú starostlivosť a ich nositeľka by si mala uvedomiť asi toto:

Šedivé vlasy sú voľbou, nie útecha

Treba si uvedomiť, že elegantný vzhľad vďaka šedivým vlasom neprichádza sám od seba. Je dôležité mať šedivé vlasy upravené tak, aby zvyšovali sebavedomie nositeľky. Preto treba vyhľadať pomoc odborníkov, ktorí poradia, aký správny účes pristane nositeľke. Existuje veľa účesov len pre šedivé vlasy a je dôležité vybrať si ten správny.

 

Šedivé vlasy si vyžadujú rovnakú starostlivosť ako zafarbené

Podobne ako blond vlasy, aj šedivé sú na úpravu veľmi náročné najmä preto, že vlasy strácajú melanín a sú suché. Je dobré používať špeciálny tieňovací šampón,  ktorý eliminuje nepríjemný žltkastý odtieň. Netreba zabúdať ani na hydratačné krémy, aby vlasy vyzerali zdravo a leskli sa.

 

Aby ste v šedivých vlasoch nevyzerali ako šedá myš

Veľa žien si myslí, že v šedinách budú nevýrazné. V tom prípade by mali vo svojom šatníku využívať odvážne farby, prípadne používať rúž so zaujímavým, nápadným odtieňom. Ak máte šedivé vlasy, toto všetko si môžete dovoliť.

 

 

 

 

Choďte do toho!

Libuša Sabová

Foto Pixabay.com

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články