Najčítanejšie Zaujímavosti 

Koho vidíte v tom pomyselnom zrkadle času?

Jana Majdanová Durajová: Ukladám fotky a napadlo mi, že Vám ukážem obdobie mojich posledných 18-tich rokov. Čo sa za ten čas všetko zmenilo? Presťahovali sme sa. Pribudli mi roky. Zmenila som zamestnanie. Pracovala som v bankovníctve na Workout, svoju prácu som mala rada. Neskôr prišli zdravotné problémy (fotky z toho obdobia nemám) a ku mne sa dostala pomoc od iných ľudí. Priznám sa, že som tej pomoci chvíľu odolávala. Nakoniec sa mi okrem zlepšenia zdravia ukázala aj nová cesta, s ktorou môžem pomôcť ľuďom komplexne s prácou, zdravým životným štýlom, ale aj cez charitatívny projekt. Myšlienka prejsť zo zamestnanca na podnikateľa ma chvíľu nelákala. Práca, aj podnikanie ma napĺňali, ale po čase som cítila, že sa musím rozhodnúť len pre jednu. Tak som si vybrala podnikanie.Táto práca ma napĺňa, lebo je zmysluplná. Všetko, čo okolo nej robím už 11 rokov mi robí radosť. Občasné prekážky zvládam, to patrí k tomu. Tak, ako aj tvorivosť, vzdelávanie seba aj iných, príprava eventov, workshopov, showroomov, besied.Práca offline, aj online, mi rozšírila moje podnikanie aj do zahraničia. Začala som viacej cestovať, baviť sa, pustila som sa do štúdia angličtiny, mala som možnosť spoznávať nadčasové trendy v rámci anti-agingu. Za ten čas som bola 5 krát v USA a medzitým som spoznávala aj iné Európske krajiny.Konečne som si našla čas aj na seba, svoje koníčky, rodinu a priateľov. Teší ma, keď sú za mojou prácou výsledky, keď môžem aj iných zapojiť do spoločných projektov. Anti-aging je oblasť, kde si každý nájde to svoje. A pri porovnaní s iným podnikaním to možno aj vidieť. Dokonca aj na sebe. Veď správnou podporou zdravia zvonku aj zvnútra, dokážeme cítiť sa, aj vyzerať fit v každom veku. (Foto rok 2002- 41r., 2012, 2020)

Emília Lörinczová, krásna mladá a úspešný modelka, ale nezmenila sa. Stále je krásna a úspešná. Má svoju vlastnú firmu a poznáte ju ako kolíznu opatrovníčku v Súdnej sieni.

Novinárka a spisovateľka Gabriela Rothmayerová si vyskúšala, aké je byť reportérkou ( v Smene na nedeľu, v Nedeľnej Pravde), redaktorkou v literárnej redakcii Slovenského rozhlasu, riaditeľkou Rádia Devín, aj političkou – bola poslankyňou Federálneho zhromaždenia ČSFR, aj slovenského parlamentu. Napísala deväť kníh, nová jej práve vychádza pod názvom Ako mladnú muži.

Andrea Bugošová – hlásateľka televízneho spravodajstva ešte stále pracuje so svojim krásnym hlasom a svoje bohaté skúsenosti odovzdáva mladým, ktorí snívajú svoj sen, stať sa dobrými televíznymi redaktormi, či moderátormi.

Nakoniec ja, Libuša Sabová moderátorka televízneho spravodajstva, ktorá mala na starosti spotrebný priemysel a tvrdo kritizovala vtedajších kapitánov módy, že nedokážu vyrábať také výrobky, ktoré by sa nám páčili. Bola rešpektovaná, báli sa jej aj na zodpovedných ministerstvách, lebo vedeli, že má pravdu. Ale v tom plánovanom hospodárstve, v ktorom sme si museli všetko urobiť sami, sa veľmi nevedeli pohnúť z miesta. Potom prišli revolučné časy. Ľudí vyhadzovali z práce tí, čo najviac kričali bez ohľadu na to, čo robili, čo nie. Ale to je už dávno za nami. Čo ťa nezabije, to ťa posilní. Schopní sa opäť postavili na nohy.

Pripravila Libuša Sabová

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články