Najčítanejšie Vaše príbehy 

Keď ma požiadal o ruku, netušila som, že spolu s ním sa budem starať aj o dvoch drobcov, hovorí Jana (56)

Staré vzťahy uzavreté, prebolené. Nájde si partnera…Je to veľký fešák. Singl otec dospelého syna, ktorý už s ním nežije. Jana má dom, chatu, auto. Teší sa, že ju čaká ďalších najmenej dvadsať rokov super života vo dvojici.

A zrazu začne presakovať, že syn sa nevydaril podľa predstáv. Žije čudným životom, ktorý vyústi do vzťahu s ešte čudnejšou ženskou. Skončí to dvomi deťmi. Najskôr telefonáty, že potrebujú peniaze na jedlo. Potom pochopíte, že peniaze nemôžete dávať, lebo hneď zmiznú, že je lepšie im dať jedlo. Vyvrcholí to odobratím detí. Čo môžete urobiť? Beriete si ich do pestúnskej starostlivosti.

Pred šesťdesiatkou skončíte s dvomi drobcami, dvojročným a päťročnou. A kopu návštev lekárov, psychológa, sociálnych pracovníkov, plienok a nevyspatých nocí. Dom plný hračiek a špinavých otlačkov na stenách. Varenie, pranie, plač, krik…Rodičovské združenia… Zrazu ste mamou, starou mamou na furt, cudzím deťom, dvom deťom so šrámom na srdci, aj na tele. A ich mama má ďalšie dve deti. S iným otcom, ktoré váš manžel berie k tým vašim na víkend, na prázdniny…

Máte pred šesťdesiatkou a zo života bordel. Namiesto vínka na terase, víkendov s priateľkami, či pri vode, máte na starosti dvoch drobcov. A niekedy štyroch. Dokázali by ste to?

Veľmi by nás zaujímalo, ako by ste sa vy zachovali v takejto situácií. Píšte komentáre.

L.Fajnerová

Foto Pexels

 

Vaše komentáre

Superbabky odporúčajú nasledujúce články